Transport międzynarodowy Sosnowiec

Jako firma transportowa TSL Nordic z przyjemnością prezentujemy ofertę transportu międzynarodowego w Sosnowcu. Nasze bogate doświadczenie wypracowane na drogach krajowych i międzynarodowych pozwala nam na realizowanie każdego rodzaju zleceń na terenie Polski i praktycznie całej Europy, łącznie ze Skandynawią.

Zaufało nam już tysiące klientów, którzy zdecydowali się na aż dziesiątki tysięcy zleceń zrealizowanych w żądanym terminie. Właśnie dlatego mieszkańcom i przedsiębiorcom z Sosnowca prezentujemy kompleksową ofertę transportu międzynarodowego na bardzo korzystnych warunkach.

Poznaj bliżej transport międzynarodowy TSL Nordic

Nasza firma TSL Nordic wyróżnia się spośród innych między innymi nowoczesną i niezawodną flotą. Do ciągłej dyspozycji mamy bowiem praktycznie każdy pojazd, w tym pojazdy ciężarowe, naczepy wszelkiego rodzaju, lawety oraz platformy. Pojazdy te umożliwiają nam realizację każdego zlecenia. Podejmujemy się zarówno przewozu towarów lekkich, sypkich i luzem, jak również zapakowanych w paczki lub kartony, a także transportu najbardziej wymagającego dla przewoźnika – mianowicie towarów niebezpiecznych ADR i wielkogabarytowego. Przewozimy maszyny budowlane i przemysłowe, a także pojazdy rolnicze czy samochody, motocykle, quady i łodzie.

TSL Nordic to gwarant sukcesu

Naszą ofertę kierujemy praktycznie do każdego sektora przemysłu, od chemicznego, poprzez budowlany, na farmaceutycznym i spożywczym kończąc. Nie obawiamy się żadnego zlecenia także ze względu na naszych pracowników. Kierowcy są doskonale wyszkoleni i mają wiele tysięcy przejechanych kilometrów za sobą, darzymy ich także ogromnym zaufaniem, które jest niezbędne podczas realizacji transportu międzynarodowego. Zatem jeśli mieszkasz w Sosnowcu i szukasz znakomitego spedytora – skorzystaj z oferty TSL Nordic. Oferujemy doskonałe warunki, przejrzystą umowę i najlepsze ceny. Zapraszamy do współpracy.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!