Transport międzynarodowy Katowice

Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i prezentujemy kompleksową ofertę transportu międzynarodowego, teraz również dla mieszkańców Katowic. Wieloletnia obecność na rynku, 13 000 zrealizowanych zleceń oraz 4000 zadowolonych klientów pozwalają nam na świadczenie najlepszych rozwiązań dla biznesu.

Oferujemy przewóz towaru do wszystkich krajach Europy, w tym również Skandynawii, za pośrednictwem nowoczesnych pojazdów. Poznaj koniecznie nasze zalety i zdecyduj się na TSL Nordic już dziś.

TSL Nordic – Twój nowy partner do biznesu

Nasza oferta sprosta wszelkim wymaganiom, ciągle ją poprawiamy i staramy się, aby była w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Nie dziwi zatem kompleksowość rozwiązań logistycznych, na które składa się nie tylko przewóz, lecz także formalności dokonywane na przejściu granicznym. Co więcej, w ramach naszych profesjonalnych usług umożliwiamy dokładną analizę towaru, jeszcze przed jego załadunkiem w miejscu odbioru, a także sprawdzamy wszelką dokumentację. Nasi pracownicy zadbają także o weryfikację legalności towaru w danym państwie, dlatego uchronią zleceniodawcę przed kosztami „cofnięcia” transportu na granicy.

Poznaj nasze pojazdy i dopuszczalne ładunki

W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmiemy się praktycznie każdego zlecenia z miasta Katowice. Jesteśmy bowiem doświadczoną marką i nie obawiamy się zleceń trudnych i bardzo wymagających. Dlatego naszą ofertę kierujemy między innymi do przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego, a nawet budowlanego. Przewozimy towar sypki, w kartonach, w paczkach, a także luzem i w pudłach wszelkiej wielkości. Co ważne, dysponujemy kompletną flotą, co pozwala nam na realizowanie najtrudniejszych zleceń. Warto tu wymienić transport wielkogabarytowy, przewóz maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych, a także całych pojazdów osobowych, motocykli i quadów oraz łodzi i jachtów.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!