Transport międzynarodowy Katowice

Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i prezentujemy kompleksową ofertę transportu międzynarodowego, teraz również dla mieszkańców Katowic. Wieloletnia obecność na rynku, dziesiątki tysięcy  zrealizowanych zleceń oraz tysiące zadowolonych klientów pozwalają nam na świadczenie najlepszych rozwiązań dla biznesu.

Oferujemy przewóz towaru do wszystkich krajach Europy, w tym również Skandynawii, za pośrednictwem nowoczesnych pojazdów. Poznaj koniecznie nasze zalety i zdecyduj się na TSL Nordic już dziś.

TSL Nordic – Twój nowy partner do biznesu

Nasza oferta sprosta wszelkim wymaganiom, ciągle ją poprawiamy i staramy się, aby była w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Nie dziwi zatem kompleksowość rozwiązań logistycznych, na które składa się nie tylko przewóz, lecz także formalności dokonywane na przejściu granicznym. Co więcej, w ramach naszych profesjonalnych usług umożliwiamy dokładną analizę towaru, jeszcze przed jego załadunkiem w miejscu odbioru, a także sprawdzamy wszelką dokumentację. Nasi pracownicy zadbają także o weryfikację legalności towaru w danym państwie, dlatego uchronią zleceniodawcę przed kosztami „cofnięcia” transportu na granicy.

Poznaj nasze pojazdy i dopuszczalne ładunki

W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmiemy się praktycznie każdego zlecenia z miasta Katowice. Jesteśmy bowiem doświadczoną marką i nie obawiamy się zleceń trudnych i bardzo wymagających. Dlatego naszą ofertę kierujemy między innymi do przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego, a nawet budowlanego. Przewozimy towar sypki, w kartonach, w paczkach, a także luzem i w pudłach wszelkiej wielkości. Co ważne, dysponujemy kompletną flotą, co pozwala nam na realizowanie najtrudniejszych zleceń. Warto tu wymienić transport wielkogabarytowy, przewóz maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych, a także całych pojazdów osobowych, motocykli i quadów oraz łodzi i jachtów.

Transport międzynarodowy – Katowice

Szukasz solidnego partnera do przewozu towaru ze Śląska na teren całej Unii Europejskiej? A może kierunkiem, który Cię interesuje, jest Skandynawia? Naturalnie istnieją liczne firmy transportowe w Katowicach i innych miastach tego regionu. TSL Nordic to jednak znacznie więcej. Jako międzynarodowy spedytor współpracujemy z przewoźnikami na terenie Polski, UE oraz krajów Skandynawii, które nie należą do Unii. Potrzebujesz przewieźć coś z Norwegii do Katowic? Świetnie trafiłeś! Zajmujemy się przewozem absolutnie wszystkiego, a przynajmniej — jak pokazuje doświadczenie — z transportem każdego powierzonego nam dotąd rodzaju ładunku poradziliśmy sobie przy współpracy z szeregiem zrzeszonych także w TSL Nordic podmiotów oraz własnej organizacji. Chcesz rzucić nam wyzwanie? Nasza firma transportowa czeka na kontakt! TSL Nordic chętnie podejmie się transportu z Katowic żywności, materiałów niebezpiecznych (ADR), pojazdów i maszyn — nawet ponadgabarytowych.

Firma transportowa – Katowice

W Katowicach i mniejszych miastach na Śląsku działamy z zapałem już od dawna. Nasi doświadczeni spedytorzy potrafią skoordynować ze sobą wiele czynników mających wpływ na cenę oraz termin transportu, aby były one optymalne z punktu widzenia klienta. Każdego dnia pokazują, że dla nas niemożliwe w tym zakresie nie istnieje. Tutaj wiele firm transportowych z Katowic i okolic znajdziecie w jednym miejscu, a jednocześnie — otrzymacie fachowe wsparcie oraz raport na każdym etapie transportu: od załadunku, po terminowy rozładunek. W przypadku pytań lub wątpliwości służymy fachową radą. Skontaktuj się z naszym działem spedycji i powiedz, co potrzebujesz przewieźć, dokąd i na kiedy. Razem ustalimy szczegóły Twojego indywidualnego zamówienia, a realizacją zajmiemy się już sami!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!