Transport międzynarodowy Szczecin

Dla mieszkańców Szczecina stworzyliśmy bardzo dogodną ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i podczas wielu lat istnienia na rynku zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do realizowania zleceń na europejskich drogach.

Dotychczas zrealizowaliśmy około 13 000 zamówień dla 4 000 klientów, z których większa część stała się naszymi stałymi zleceniodawcami. Jeśli mieszkasz w mieście Szczecin – dołącz do nich już dziś!

Nowoczesna flota TSL Nordic to nasz wyróżnik na tle innych firm transportowych

Dysponujemy dziesiątkami wyselekcjonowanych pojazdów dostosowanych do pracy na większości dróg Europy. Warto wśród nich wymienić tradycyjne ciężarówki oraz lawety, platformy i naczepy niskopodwoziowe. Flota jest jednak znacznie szersza i z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta. Dzięki znakomitemu utrzymaniu technicznemu wszystkich pojazdów mamy także pewność ich trwałości i bezawaryjności, a tym samym – dotarcia do miejsca docelowego na czas. Kierowcy dysponują akcesoriami zabezpieczającymi ładunek i są profesjonalistami w swoim fachu.

Poznaj inne zalety TSL Nordic

Naszą ofertę kierujemy do każdej gałęzi gospodarki, w tym do przemysłu budowlanego, rolniczego i chemicznego, a nawet do wymagającego przemysłu farmaceutycznego i spożywczego (w tym chłodniczego). Dokonujemy transportu międzynarodowego drobnicy, towaru w paczkach i luzem, a także europalet, całych pojazdów, maszyn i ładunków ponadgabarytowych oraz niebezpiecznych ADR. Zawsze współpracę rozpoczynamy na podstawie obopólnie korzystnej umowy oraz atrakcyjnego cennika. Jeśli jesteś mieszkańcem Szczecina, zadzwoń do nas już dziś.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!