Transport międzynarodowy Szczecin

Transport międzynarodowy na terenie Szczecinie to usługa, którą świadczymy z zachowaniem terminowości, niezawodności i wydajności. Nasi klienci czerpią satysfakcję ze współpracy z naszym zespołem z uwagi na kompleksowe działanie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem, a oprócz tego oferujemy również objęcie dodatkowym ubezpieczeniem przewożonego ładunku. Dodatkowo w zakresie działań wywiązujemy się z dotrzymanych umów z zachowaniem szybkości i bezpieczeństwa. Naszym atutem jest optymalizacja kosztów transportu. Wykorzystujemy nowoczesną flotę samochodową, którą w pełni dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Nie bez znaczenia pozostaje usprawnianie transportu, biorąc pod uwagę wszelkie czynniki od odbioru towaru, po jego przewóz aż do dostarczenia ładunku docelowo do odbiorcy. Zintegrowany proces logistyczny umożliwia nam pełną kontrolę i maksymalne bezpieczeństwo, które przekłada się na komfort i wygodę obu stron.

Elastyczny i szybki transport międzynarodowy w Szczecinie

Transport międzynarodowy w Szczecinie wiąże się z dużą elastycznością. Przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców spersonalizowaną ofertę dopasowaną do konkretny potrzeb. Uwzględniamy wszystkie niezbędne czynniki, aby wybrany samochód był w pełni efektywny, co bezpośrednio przekłada się na optymalizację kosztów. Nasz zespół dba o ciągły rozwój floty i wykorzystywane nowoczesnych rozwiązań. Chcemy sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, dlatego nie zamykamy się na transport do konkretnych państw. Realizujemy łańcuch dostaw na terenie krajów Starego Kontynentu, chętnie poszerzając zakres aktualnych obszarów, do których mieliśmy okazję się dostać. Nasze auta prowadzą wykwalifikowani kierowcy. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom i terminowo wiążemy się z podpisanej umowy.

Logistyka Szczecin
Transport spedycja Szczecin

Bezpieczny transport międzynarodowy ze Szczecina

Bezpieczeństwo to jeden z naszych nadrzędnych priorytetów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne są warunki, w których dostarczamy ładunek bez względu na jego parametry. W czasie wykonywania zlecenia pod uwagę bierzemy wszystkie czynniki. Staramy się wykonywać działania szybko i sprawnie, jednak nigdy kosztem naruszania przepisów drogowych. Zapas czasowy i świetnie zaplanowany łańcuch dostaw pod kątem logistycznym umożliwia nam oszacowanie terminowego dostarczenia ładunku pod wskazany adres. Bezpieczny transport międzynarodowy ze Szczecina to również zasługa regularnie serwisowane floty samochodowej. Dostępne w naszej ofercie auta od tradycyjnych ciężarówek, po specjalistyczne chłodnie mobilne i samochody przystosowane do transportu żywności i substancji niebezpiecznych przechodzą regularne przeglądy, które mają na celu weryfikowania bieżących problemów.

Wycena transportu międzynarodowego w Szczecinie

Transport międzynarodowy w Szczecinie wyceniamy na podstawie wcześniej wypełnionego formularza internetowego, który pozwala określić indywidualne potrzeby. Podanie kosztów, które w pełni odpowiadają na warunki transportu i przewożony ładunek, to gwarancja jeszcze większej efektywności i bezwzględnego bezpieczeństwa, w szczególnie przy niekonwencjonalnych sytuacjach. Nasz zespół dba o ustalenie dodatkowych parametrów, które w pełni dopasowują odpowiednią flotę samochodową. Im więcej szczegółów tym większa personalizacja, co przekłada się na optymalizację kosztów usługi transportu międzynarodowego z wyjazdem w Szczecinie i okolicach.

Transport międzynarodowy Szczecin

Co wpływa na koszt transportu międzynarodowego ze Szczecina?

Wycena usług, które od lat realizujemy wraz z naszym doświadczonym zespołem, zawsze odbywa się na zasadzie indywidualnie przygotowanej oferty. Takie działanie jest opłacalne dla obu stron. Dlaczego? Udostępniamy konkretną flotę, o szczegółowo sprecyzowanych parametrach, co przekłada się na szybkość, efektywność i bezpieczeństwo dostarczenia ładunku. Do odpowiednio przygotowanej wyceny niezbędne jest waga i rozmiar transportu, a także dokładne miejsce załadunku i rozładunku. Pod uwagę wzięliśmy również planowaną datę załadunku i termin rozładunku, aby móc oszacować potrzebny czas na dostarczenie towaru. Dodatkowym parametrem są informacje, które nasi klienci podają według własnych preferencji, zazwyczaj odnosząc się do specyfiki przewożonej zawartości. Na tej podstawie określa się czy transportowane są pojazdy, maszyny, drobnica, europalety, kartony, ładunki ponadgabarytowe, czy produkty spożywcze. Dzięki temu możemy bez problemu już na wczesnym etapie dostosować odpowiednią flotę samochodową, wybierając na przykład platformy, naczepy niskopodwoziowe czy mobilne chłodnie. Transport międzynarodowy ze Szczecina w czasie określania wyceny zlecenia spedycyjnego na podstawie indywidualnego zapytania może być maksymalnie skoncentrowany na potrzebach klienta, co przekłada się na wysokość wyceny. Klienci cenią nas za rzetelnie przygotowaną ofertę i maksymalną optymalizację kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!