Transport międzynarodowy Wałbrzych

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic i z dumą prezentujemy ofertę działań logistycznych również dla mieszkańców Wałbrzycha. Wieloletnia obecność na rynku, dziesiątki tysięcy zrealizowanych zleceń oraz tysiące obsłużonych klientów pozwalają nam na zaoferowanie doskonale zorganizowanego transportu międzynarodowego.

W firmie TSL Nordic transport towaru za granicę przebiega sprawnie i szybko, a naszym priorytetem jest od zawsze zarówno pełne zadowolenia zleceniodawcy, jak i bezpieczne dostarczenie towaru do odbiorcy.

TSL Nordic – poznaj nasze zalety

W firmie TSL Nordic udostępniamy wiele możliwości naszym klientom, w tym warianty podstawowe i nietypowe – dopasowane do wymagań poszczególnych zleceniodawców. Dysponujemy wieloma pojazdami najwyższej klasy, które umożliwiają nam transport praktycznie każdego towaru. Warto tu wymienić lawety oraz platformy w wielu rozmiarach, naczepy niskopodwoziowe, naczepy firanki oraz naczepy plandeki, a także klasyczne samochody ciężarowe o różnej ładowności. Dzięki temu możemy zaoferować praktycznie każdą formę transportu międzynarodowego Wałbrzych. Przewozimy przedmioty sypkie i luzem, paczki wszelkiego rozmiaru i drobnicę, a także wielkogabarytowe pojazdy, urządzenia rolnicze i budowlane, a nawet jachty, łodzie i urządzenia specjalistyczne. Ponadto podejmujemy się zleceń bardzo trudnych i wymagających, np. przewozu towarów niebezpiecznych ADR.

Transport międzynarodowy Wałbrzych – Pomagamy, doradzamy i realizujemy

W naszej firmie nie ma niedomówień i nieścisłości – każdy transport realizujemy na podstawie zawartej umowy (szczegółowej i bardzo konkretnej), która respektuje interes obu stron. Towar zawsze dociera do odbiorcy w nienaruszonym stanie, dzięki zabezpieczeniu go przez naszych pracowników, a za sprawą znakomitej jakości naszych pojazdów praktycznie nie zdarzają się nam awarie na drodze. Reprezentujemy naszych klientów w Urzędzie Celnym, a pracownicy dogłębnie sprawdzają prawne możliwości dostarczenie towaru na teren danego kraju. Zapraszamy do skorzystania z usług transportu międzynarodowego.

Clipboard01rrrrrsss

Wałbrzych, transport międzynarodowy – solidność i niezawodność

Tworzymy firmę z bogatym doświadczeniem, w której pracują rzetelne, odpowiedzialne i zaangażowane osoby, świadczące usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, regularnie poddawaną przeglądom. Dzięki temu klient zyskuje pewność powierzenia swojego towaru w odpowiednie ręce.

W swojej pracy stawiamy na klarowną komunikację z każdym zleceniodawcą, na bieżąco informując go o przebiegu transportu.

Czytaj więcej

Transport międzynarodowy, Wałbrzych – dlaczego warto?

Wybór naszej firmy wiąże się z wieloma pozytywami niezależnie od tego, w jakiej branży działa dany klient. Posiadamy odpowiednią wiedzę, dobrze wyposażoną flotę pojazdów, a także współpracujemy z wyspecjalizowanymi przewoźnikami. Dzięki temu organizowane przez nas transporty charakteryzują się bezpieczeństwem oraz terminowością, co ma ogromne znaczenie dla naszych klientów.

Świadczymy wysokiej jakości usługi, do których realizacji podchodzimy w kompleksowy i indywidualny sposób. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie w podjęciu optymalnej decyzji, a także pomagamy w realizacji wszelkich formalności.

Pomoc firmy transportowej, Wałbrzych – inwestycja na miarę oczekiwań

Podjęcie współpracy z TSL Nordic pozwoli zaoszczędzić sporą ilość czasu, który można poświęcić na zajęcie się główną działalnością swojego biznesu. Umożliwi także uniknięcie niepotrzebnego stresu, związanego z samodzielną organizacją przewozu. Nasi specjaliści zajmą się najważniejszymi aspektami, by w możliwie jak najkrótszym czasie i bez żadnych utrudnień dostarczyć towar we wskazane miejsce.

W naszej firmie transportowej dbamy o komfort i satysfakcję klientów, ustalając z nimi wszelkie kluczowe kwestie, by zyskali pewność dokonania najkorzystniejszego wyboru. Nasi kierowcy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych oraz znakomicie orientują się w zagranicznym prawie drogowym. Przed wyruszeniem w trasę każdy ładunek jest precyzyjnie sprawdzany i zabezpieczany, by nie uległ uszkodzeniu podczas podróży.


tel. 600 900 860

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!