Transport międzynarodowy Wałbrzych

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic i z dumą prezentujemy ofertę działań logistycznych również dla mieszkańców Wałbrzycha. Wieloletnia obecność na rynku, 13 000 zrealizowanych zleceń oraz 4000 obsłużonych klientów pozwalają nam na zaoferowanie doskonale zorganizowanego transportu międzynarodowego.

W firmie TSL Nordic transport towaru za granicę przebiega sprawnie i szybko, a naszym priorytetem jest od zawsze zarówno pełne zadowolenia zleceniodawcy, jak i bezpieczne dostarczenie towaru do odbiorcy.

TSL Nordic – poznaj nasze zalety

W firmie TSL Nordic udostępniamy wiele możliwości naszym klientom, w tym warianty podstawowe i nietypowe – dopasowane do wymagań poszczególnych zleceniodawców. Dysponujemy wieloma pojazdami najwyższej klasy, które umożliwiają nam transport praktycznie każdego towaru. Warto tu wymienić lawety oraz platformy w wielu rozmiarach, naczepy niskopodwoziowe, naczepy firanki oraz naczepy plandeki, a także klasyczne samochody ciężarowe o różnej ładowności. Dzięki temu możemy zaoferować praktycznie każdą formę transportu międzynarodowego Wałbrzych. Przewozimy przedmioty sypkie i luzem, paczki wszelkiego rozmiaru i drobnicę, a także wielkogabarytowe pojazdy, urządzenia rolnicze i budowlane, a nawet jachty, łodzie i urządzenia specjalistyczne. Ponadto podejmujemy się zleceń bardzo trudnych i wymagających, np. przewozu towarów niebezpiecznych ADR.

Transport międzynarodowy Wałbrzych – Pomagamy, doradzamy i realizujemy

W naszej firmie nie ma niedomówień i nieścisłości – każdy transport realizujemy na podstawie zawartej umowy (szczegółowej i bardzo konkretnej), która respektuje interes obu stron. Towar zawsze dociera do odbiorcy w nienaruszonym stanie, dzięki zabezpieczeniu go przez naszych pracowników, a za sprawą znakomitej jakości naszych pojazdów praktycznie nie zdarzają się nam awarie na drodze. Reprezentujemy naszych klientów w Urzędzie Celnym, a pracownicy dogłębnie sprawdzają prawne możliwości dostarczenie towaru na teren danego kraju. Zapraszamy do skorzystania z usług transportu międzynarodowego.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!