Transport międzynarodowy Łódź

Jako firma TSL Nordic wyznaczamy trendy na rynku transportowym, który wcześniej był sztywny i szablonowy, zatem jednocześnie nieprzyjazny zleceniodawcom. Istniejąc na rynku już od wielu lat, osiągnęliśmy perfekcję w dostawie towarów wszelkiego rodzaju, a pomogło nam w tym 13 000 zrealizowanych zleceń.

4000 zadowolonych kontrahentów przekonało się o naszym profesjonalizmie i wraca do nas wielokrotnie podczas zlecania kolejnych realizacji. Poznaj koniecznie naszą ofertę skierowaną do mieszkańców miasta Łódź i dowiedz się wszystkiego na temat naszej floty oraz usług.

TSL Nordic – flota i usługi

Mamy pojazdy służące do zagranicznego transportu praktycznie każdego towaru – od drobnicy, poprzez pojedyncze i zbiorcze paczki oraz towary luzem, aż na wielkogabarytowych pojazdach kończąc, takich jak jachty oraz pojazdy rolnicze i budowlane. Podejmujemy się również zleceń, które dla innych firm stanowią zbyt duże wyzwanie, np. przewozu towarów niebezpiecznych ADR i urządzeń z przemysłu ciężkiego, a także produktów chłodniczych.

Warto również poznać z bliska naszą flotę. Cała flota TSL Nordic składa się z wyselekcjonowanych pojazdów. Wszystkie są znakomicie utrzymane, a dzięki rygorystycznym przeglądom są również trwałe i praktycznie odporne na wystąpienie awarii na drogach Europy i kraju. Mamy pojazdy ciężarowe o różnej ładowności, naczepy (firanki i plandeki), a także niskopodwozia i lawety oraz platformy, a kierowcy dysponują rozwiązaniami poprawiającymi bezpieczeństwo towaru, np. pasami lub zabezpieczeniami specjalistycznymi.

Zdecyduj się na TSL Nordic

Do naszych największych zalet należy terminowość dostaw, doskonale sporządzone umowy chroniące interes obu stron, a także duża elastyczność w odbiorze i wyładunku towaru. Reprezentujemy naszych klientów w Urzędzie Celnym i dogłębnie sprawdzamy, czy dany towar może zostać transportowany na teren kraju docelowego. Ponadto przygotowujemy pełną dokumentację i tym samym staramy się, aby spedycja międzynarodowa zlecony z Łodzi mógł dotrzeć do odbiorcy szybko i bez zbędnych postojów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!