Transport międzynarodowy Tarnów

Import towarów w Tarnowie jest możliwy dzięki usłudze, jaką jest transport międzynarodowy, świadczony przez naszą firmę TSL Nordic. Dostarczenie ich do Polski pozwala naszym kontrahentom uzyskać satysfakcjonujące koszty produkcji oraz sprzedaży. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby każdy ładunek dostarczyć na czas. Doskonale znamy szlaki spedycyjne w wielu krajach, dzięki czemu wiele zleceń realizujemy w sposób ekspresowy. Już dziś przekonaj się, jak pracuje doświadczona ekipa w TSL Nordic. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!tel. 600 900 870

AdobeStock 290919774
Clipboard01res1 535

Profesjonalny transport międzynarodowy w TSL Nordic w Tarnowie

Terminowość, wysoka jakość obsługi oraz doświadczenie pracowników to niewątpliwe atuty, które wyróżniają naszą firmę na tle innych. Transport międzynarodowy i pozostałe usługi wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie, gdyż tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zaplanować odpowiednie działania oraz zarezerwować właściwy samochód z naszej floty. Powierzony towar kontrolujemy pod wieloma względami, aby posiadał konieczną dokumentację, a także był zgodny z przepisami prawa. Działamy profesjonalnie pod każdym względem!

Szeroka oferta usług w TSL Nordic

Transport międzynarodowy w TSL Nordic prowadzony przez nas m.in. w Tarnowie bywa wymagający, jednak nasza wiedza i doświadczenie pozwalają uniknąć wielu komplikacji. Naszą ofertę tworzą także: transport ponadgabarytowy, logistyka, spedycja, przewóz towarów oraz transport ekspresowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wybranymi usługami, a następnie do bezpośredniego kontaktu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!