Transport międzynarodowy Tychy

Dla mieszkańców miasta Tychy prezentujemy znakomitą ofertę transportu międzynarodowego, realizowanego przez naszą firmę TSL Nordic. Dostaw dokonujemy na terenie całej Polski, Europy oraz Skandynawii.

Dbamy także o to, by cały łańcuch dostaw był szybki, dlatego projektujemy go biorąc pod uwagę wszelkie zmienne, takie warunki na drogach czy najlepsza trasa. Koniecznie poznaj ofertę transportu międzynarodowego w mieście Tychy i skorzystaj z naszych działań już dziś!

TSL Nordic – szybko, sprawnie i pewnie

W TSL Nordic znajdziesz najlepszą ofertę transportu międzynarodowego realizowanego przy pomocy nowoczesnych pojazdów. Warto wśród nich wymienić samochody ciężarowe, naczepy, w tym także wersje niskopodwoziowe oraz lawety i platformy. Możemy dzięki temu świadczyć praktycznie każdą usługę transportową , w tym przewóz drobnicy, towarów luzem lub w paczkach i pudełkach, a także transport wielkogabarytowy i bardzo ciężki. Nie obawiamy się zleceń przewozu innych pojazdów, w tym samochodów osobowych, motocykli i quadów, a także urządzeń przemysłowych, budowlanych i rolniczych. Nasze pojazdy są perfekcyjnie utrzymane, a każda awaria jest usuwana bez zbędnej zwłoki.

Wybierz TSL Nordic jako swojego partnera biznesowego

Dbamy o to, by każdy transport międzynarodowy był bezpieczny, dlatego nasi pracownicy zabezpieczają towar pasami lub innymi akcesoriami, które utrzymują towar w bezpiecznej pozycji. Wysokie zaangażowanie kierowców skutkuje bezpiecznym dotarciem ładunku na miejsce, a dzięki profesjonalizmowi nie ma obaw co do braku terminowości. Każdą współpracę podpisujemy na podstawie korzystnej umowy, która chroni interesy obu stron. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Tychy, koniecznie skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!