Transport międzynarodowy Bytom

W formie TSL Nordic już od wielu lat świadczymy najwyższej jakości usługi transportowe. Chcąc spełniać oczekiwania klientów, stale poprawiamy ich jakość i ciągle staramy się rozwijać. Przekonało się o tym tysiące zadowolonych klientów, zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy zleceń.

Mieszkańcom Bytomia prezentujemy ofertę transportu międzynarodowego realizowanego w całej Europie, również w Skandynawii. Oferujemy atrakcyjny cennik, elastyczne i indywidualne podejście, a także nowoczesną flotę i terminowy dowóz towaru.

Transport międzynarodowy w TSL Nordic to gwarancja sukcesu

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze złożoności transportu międzynarodowego, dlatego oferujemy jedynie najlepsze i najbardziej kompleksowe rozwiązania. Dysponujemy nowoczesną flotą i proklienckim podejściem, które umożliwia nam świadczenie usług na wysokim poziomie. Dostawy realizujemy przy pomocy klasycznych samochodów ciężarowych o różnej ładowności, naczepami niskopodwoziowymi oraz lawetami i platformami. To jednak tylko część naszej floty, dysponujemy bowiem praktycznie każdym pojazdem dopuszczonym do użytku na europejskich drogach. Wszystkie samochody są znakomicie utrzymane, przechodzą częste i dokładne przeglądy, a wszystkie awarie są usuwane zawsze na czas. Dzięki temu możesz mieć pewność terminowej dostawy, gdyż w naszym przypadku awarie na drodze zdarzają się niezwykle rzadko.

Poznaj pełną ofertę TSL Nordic

Nasza szeroka oferta sprosta wszystkim wymaganiom. Przewozimy drobnicę, paczki o regularnych i nieregularnych kształtach, europalety, dokonujemy transportu całopojazdowego FTL i PTL, nie obawiamy się też zleceń bardzo trudnych, takich jak przewóz maszyn rolniczych i budowlanych, a także jachtów i łodzi. Podejmujemy się również zleceń transportu ładunków niebezpiecznych ADR i ponadgabarytowych. Reprezentujemy klienta na odprawie celnej (po uzgodnieniu), a także sprawdzamy zawartość transportu przed rozpoczęciem zlecenia i przekroczeniem granicy. Tworzymy proste i przejrzyste warunki umowy, a także pomagamy na każdym etapie zlecenia. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Bytom i szukasz odpowiedniej firmy transportowej – nie szukaj dalej! Skorzystaj z oferty TSL Nordic.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!