Transport międzynarodowy Bielsko-Biała

Dla mieszkańców Bielska-Białej przygotowaliśmy rewelacyjną ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy TSL Nordic – jedną z największych i najbardziej rozwojowych firm transportowych w Polsce, realizującą również przewozy zagraniczne.

Wieloletnia obecność na rynku oraz 13 000 poprawnie zrealizowanych zleceń pozwala nam twierdzić, że wyróżniamy się wśród innych spedytorów jakością obsługi, bezpieczeństwem transportu oraz nowoczesną flotą i znakomitymi kierowcami. Jeśli jesteś mieszkańcem Bielska-Białej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.

Ogólne zalety transportu międzynarodowego TSL Nordic

Największe zalety TSL Nordic są wypadkową podejścia naszej firmy do wszystkich klientów. Wyróżniamy się bowiem elastycznością, atrakcyjnymi kosztorysami, nowoczesną flotą i usługami dodatkowymi uzgodnionymi na etapie przygotowań budżetu wraz z klientem. To pozwala nam realizować najtrudniejsze i najbardziej wymagające zlecenia, których inne firmy nie chcą się podejmować. Reprezentujemy zleceniodawcę w Urzędzie Celnym, a także sprawdzamy, czy dany towar może być transportowany w kraju docelowym. Nasze usługi realizujemy w całej Europie, w tym także w Skandynawii.

Poznaj flotę TSL Nordic i przedmioty możliwe do transportu

W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się praktycznie każdego zlecenia. Umożliwiamy przewóz drobnicy luzem lub w workach, paczek kartonowych i foliowych, europalet, a także trudnych i wymagających rzeczy wielkogabarytowych i bardzo ciężkich. Warto wśród nich wymienić urządzenia budowlane i przemysłowe, towary niebezpieczne – ADR oraz ładunki całopojazdowe i częściowe (FTL i PTL). Możemy obsłużyć tak dużą liczbę towarów dzięki naszej flocie, w skład której wchodzą samochody ciężarowe, autolawety, naczepy niskopodwoziowe, firanki i plandeki oraz platformy. To jednak tylko wycinek naszej oferty. Jeśli chcesz poznać ją całą, koniecznie skontaktuj się już dziś z naszym przedstawicielem lub mailowo – chętnie odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania. Zapraszamy do kontaktu każdego mieszkańca Bielska-Białej zainteresowanego transportem międzynarodowym na najlepszych warunkach.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!