Transport międzynarodowy Bielsko-Biała

Dla mieszkańców Bielska-Białej przygotowaliśmy rewelacyjną ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy TSL Nordic – jedną z największych i najbardziej rozwojowych firm transportowych w Polsce, realizującą również przewozy zagraniczne.

Wieloletnia obecność na rynku oraz dziesiątki tysięcy poprawnie zrealizowanych zleceń pozwala nam twierdzić, że wyróżniamy się wśród innych spedytorów międzynarodowych jakością obsługi, bezpieczeństwem transportu oraz nowoczesną flotą i znakomitymi kierowcami. Jeśli jesteś mieszkańcem Bielska-Białej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.

Ogólne zalety transportu międzynarodowego TSL Nordic

Największe zalety TSL Nordic są wypadkową podejścia naszej firmy do wszystkich klientów. Wyróżniamy się bowiem elastycznością, atrakcyjnymi kosztorysami, nowoczesną flotą i usługami dodatkowymi uzgodnionymi na etapie przygotowań budżetu wraz z klientem. To pozwala nam realizować najtrudniejsze i najbardziej wymagające zlecenia, których inne firmy nie chcą się podejmować. Reprezentujemy zleceniodawcę w Urzędzie Celnym, a także sprawdzamy, czy dany towar może być transportowany w kraju docelowym. Nasze usługi transportu międzynarodowego realizujemy w całej Europie, w tym także w Skandynawii.

Poznaj flotę TSL Nordic i przedmioty możliwe do transportu

W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się praktycznie każdego zlecenia. Umożliwiamy przewóz drobnicy luzem lub w workach, paczek kartonowych i foliowych, europalet, a także trudnych i wymagających rzeczy wielkogabarytowych i bardzo ciężkich. Warto wśród nich wymienić urządzenia budowlane i przemysłowe, towary niebezpieczne – ADR oraz ładunki całopojazdowe i częściowe (FTL i PTL). Możemy obsłużyć tak dużą liczbę towarów dzięki naszej flocie, w skład której wchodzą samochody ciężarowe, autolawety, naczepy niskopodwoziowe, firanki i plandeki oraz platformy. To jednak tylko wycinek naszej oferty. Jeśli chcesz poznać ją całą, koniecznie skontaktuj się już dziś z naszym przedstawicielem lub mailowo – chętnie odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania. Zapraszamy do kontaktu każdego mieszkańca Bielska-Białej zainteresowanego transportem międzynarodowym na najlepszych warunkach.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!