Transport międzynarodowy Częstochowa

Dla klientów z Częstochowy przygotowaliśmy korzystną ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i od wielu lat świadczymy wysokiej klasy usługi przewozowe, w tym także transport międzynarodowy. Od początku naszej obecności na rynku obsłużyliśmy 4000 klientów i pozytywnie zrealizowaliśmy aż 13 000 zleceń.

Ze względu na stały rozwój z roku na rok poprawiamy swoją ofertę i staramy się, by ta sprostała nawet największym wymaganiom. Poznaj koniecznie transport międzynarodowy z miasta Częstochowa.

Transport międzynarodowy TSL Nordic – Twój gwarant sukcesu

W naszej firmie TSL Nordic stawiamy na kompleksowość oferty, dlatego prezentujemy jedynie najlepsze i zarazem bardzo elastyczne rozwiązania. Przy transporcie międzynarodowym istotna jest między innymi legalność przewozu towaru w danym kraju. Dlatego sprawdzamy ją na podstawie otrzymanej dokumentacji, analizujemy zgodność przewożonego towaru z umową i przyglądamy się prawnym wymogom danego kraju co do sposobu zabezpieczenia towaru. Możemy reprezentować klienta w Urzędzie Celnym. Jako rzetelny spedytor międzynarodowy staramy się bowiem zrobić wszystko, aby towar został przepuszczony przez granicę bez jakichkolwiek opóźnień.

Poznaj naszą flotę i dopuszczalne towary

Przewóz międzynarodowy – od teraz również z miasta Częstochowa – realizujemy przy pomocy nowoczesnych i znakomicie utrzymanych samochodów ciężarowych i dostawczych. Znajdziesz wśród nich klasyczne ciężarówki o różnej ładowności, naczepy niskopodwoziowe i firanki oraz plandeki, a także lawety i platformy oraz wiele, wiele innych. Ponadto kierowcy mają także do dyspozycji systemy zabezpieczające, np. w formie pasów. Dzięki tak bogatej flocie zrealizujemy praktycznie każde zlecenie, od drobnicy luzem lub w paczkach, poprzez europalety i worki oraz różnego rodzaju sprzęty i urządzenia, aż po wielkogabarytowe pojazdy i maszyny budowlane, rolnicze oraz przemysłowe. Zrealizujemy również zlecenie przewozu towarów niebezpiecznych ADR i chłodniczych. Zadzwoń do nas.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!