Transport międzynarodowy Częstochowa

Dla klientów z Częstochowy przygotowaliśmy korzystną ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i od wielu lat świadczymy wysokiej klasy usługi przewozowe, w tym także transport międzynarodowy. Od początku naszej obecności na rynku obsłużyliśmy tysiące klientów i pozytywnie zrealizowaliśmy aż dziesiątki tysięcy zleceń.

Ze względu na stały rozwój z roku na rok poprawiamy swoją ofertę i staramy się, by ta sprostała nawet największym wymaganiom. Poznaj koniecznie transport międzynarodowy z miasta Częstochowa.

Transport międzynarodowy TSL Nordic – Twój gwarant sukcesu

W naszej firmie TSL Nordic stawiamy na kompleksowość oferty, dlatego prezentujemy jedynie najlepsze i zarazem bardzo elastyczne rozwiązania. Przy transporcie międzynarodowym istotna jest między innymi legalność przewozu towaru w danym kraju. Dlatego sprawdzamy ją na podstawie otrzymanej dokumentacji, analizujemy zgodność przewożonego towaru z umową i przyglądamy się prawnym wymogom danego kraju co do sposobu zabezpieczenia towaru. Możemy reprezentować klienta w Urzędzie Celnym. Jako rzetelny spedytor międzynarodowy staramy się bowiem zrobić wszystko, aby towar został przepuszczony przez granicę bez jakichkolwiek opóźnień.

Poznaj naszą flotę i dopuszczalne towary

Przewóz międzynarodowy – od teraz również z miasta Częstochowa – realizujemy przy pomocy nowoczesnych i znakomicie utrzymanych samochodów ciężarowych i dostawczych. Znajdziesz wśród nich klasyczne ciężarówki o różnej ładowności, naczepy niskopodwoziowe i firanki oraz plandeki, a także lawety i platformy oraz wiele, wiele innych. Ponadto kierowcy mają także do dyspozycji systemy zabezpieczające, np. w formie pasów. Dzięki tak bogatej flocie zrealizujemy praktycznie każde zlecenie, od drobnicy luzem lub w paczkach, poprzez europalety i worki oraz różnego rodzaju sprzęty i urządzenia, aż po wielkogabarytowe pojazdy i maszyny budowlane, rolnicze oraz przemysłowe. Zrealizujemy również zlecenie przewozu towarów niebezpiecznych ADR i chłodniczych. Zadzwoń do nas.

TSL Nordic – najlepsza firma transportowa na Śląsku

Obszar Częstochowy i województwa śląskiego to jeden z terenów działalności naszej firmy transportowej. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem ciężarowym. Opinie naszych klientów świadczą o tym, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Sprostamy wymaganiom wszystkich branż operujących w tym regionie, począwszy od branży spożywczej, aż po przewóz maszyn. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo powierzonego nam towaru oraz terminowość. Staramy się, aby transport dotarł do klienta najszybciej, jak to możliwe. Na bieżąco monitorujemy trasę przejazdu i reagujemy na wszystkie utrudnienia na drodze. Już dziś sprawdź naszą ofertę i zaufaj nam, podobnie jak wielu innych, zadowolonych klientów.

Nowoczesne rozwiązania transportowe

TSL Nordic jako profesjonalna firma transportowa oferuje naszym klientom najnowsze rozwiązania. Z powodzeniem wykorzystywane są one na terenie Częstochowy i okolic. Nasze pojazdy przystosowaliśmy do transportu wszelkiego rodzaju materiałów stałych, sypkich oraz płynnych. Do dyspozycji klientów są także pojazdy specjalnego przeznaczenia mogące transportować elementy wielkogabarytowe, materiały niebezpieczne oraz artykuły spożywcze. Konkurencyjne ceny to element, który nas wyróżnia na tle innych firm transportowych z Częstochowy i okolic, dlatego tak chętnie jesteśmy wybierani przez naszych klientów. Prowadzimy działalność nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale także w całym kraju.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!