Transport międzynarodowy Gliwice

Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i dla mieszkańców Gliwic przygotowaliśmy kompleksową ofertę transportu międzynarodowego. Od początku naszej obecności na rynku obsłużyliśmy tysiące klientów i poprawnie zrealizowaliśmy aż dziesiątki tysięcy zleceń.

Zdobyliśmy dzięki temu doświadczenie, niezbędne podczas transportu międzynarodowego, a także stworzyliśmy perfekcyjnie zaplanowaną siatkę dostaw. Dzięki temu zlecenia realizujemy szybko, bezpiecznie i bez problemów. Jeśli jesteś mieszkańcem Gliwic i szukasz spedytora do transportu międzynarodowego – koniecznie poznaj naszą ofertę.

Transport międzynarodowy TSL Nordic – tanio, bezpiecznie i komfortowo

Naszymi głównymi zaletami jest pozytywne podejście do klienta, co widać między innymi po liczbie świadczonych usług dodatkowych. Podczas przewozu towaru w innych krajach należy zawsze bezwzględnie sprawdzić jego legalność. Niektóre przedmioty w krajach europejskich mogą być bowiem zakazane, a ich transport zabroniony. Właśnie dlatego dogłębnie analizujemy dokumentację i sprawdzamy zabezpieczenie towaru przed odbiorem i po odbiorze, a także jego zgodność z zamówieniem. Ponadto możemy reprezentować klienta przed Urzędem Celnym, dbamy również o to, by towar jak najszybciej przekroczył granicę kraju docelowego.

Poznaj flotę i rodzaje przewożonych towarów w TSL Nordic

Oferujemy transport praktycznie wszystkich przedmiotów, od bardzo lekkich (paczki i niewielkie towary), aż po wielkogabarytowe, np. pojazdy i maszyny przemysłowe lub rolnicze. Nasze usług kierujemy do każdego sektora przedsiębiorstw, w tym do przemysłu chemicznego i biologicznego, budowlanego, farmaceutycznego, a także do gałęzi spożywczej i elektronicznej i wielu, wielu innych. Dostawy realizujemy przy pomocy nowoczesnych pojazdów, np. samochodów ciężarowych, niskopodwozi, naczep o różnej ładowności, lawet i dziesiątek platform.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!