Transport międzynarodowy Lublin

TSL Nordic to firma transportowa działająca na rynku od wielu lat – przedsiębiorstwo we współpracy z licznymi partnerami specjalizuje się w spedycji, logistyce i transporcie towarów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Od niedawna jeden z oddziałów firmy znajduje się również w Lublinie – oferta skierowana jest przede wszystkim do firm o różnych profilach działalności. Transport międzynarodowy obsługiwany za pośrednictwem TSL Nordic to kompleksowa usługa obejmująca odbiór towaru, jego bezpieczny i możliwie jak najszybszy transport oraz dostarczenie ładunku do docelowego odbiorcy – klienci firmy mogą skorzystać nie tylko z opcji transportu drobnicowego czy wielotonażowego, ale również ponadgabarytowego, całopojazdowego, a nawet transportu ładunków uznawanych za niebezpieczne, które wymagają specjalnych pozwoleń i procedur. Transport międzynarodowy dostępny jest zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak również państw skandynawskich, w tym do takich krajów jak m.in.: Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Belgia, Holandia, Norwegia czy Węgry.

 tel. 600 900 860

Fotolia 66246731 Subscription Monthly M
Fotolia 68805832 Subscription Monthly M

Szybki i bezpieczny transport na korzystnych warunkach

Szukasz profesjonalnej firmy transportowej, której bez obaw powierzysz cenny ładunek? Do największych atutów TSL Nordic należą terminowość i niezawodność – współpraca z wieloma zewnętrznymi firmami i nowoczesne rozwiązania nie tylko usprawniają każdy transport, ale też są gwarantują możliwie jak najszybsze i bezpieczne dostawy nawet w najbardziej odległe miejsca kontynentu. Nasi klienci mogą również liczyć na korzystne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową – znajdziesz tam między innymi formularz wyceny, który umożliwi szybką kalkulację kosztów zlecenia.

Transport międzynarodowy – Lublin

Pewne i atrakcyjne cenowo przewozy szerokiej gamy towarów znajdziesz w TSL Nordic. Jesteśmy firmą od lat działającą z sukcesami na rynku polskim oraz międzynarodowym. Zajmujemy się przewozem ładunków o różnorodnej wielkości: od tak zwanej drobnicy, po ładunki ponadgabarytowe. Ścisła, regularna współpraca wieloma przewoźnikami oraz innymi podmiotami pozwala nam transportować coraz szerszy przekrój rodzajów ładunków. Szukając spedytora w Lublinie i w okolicach tego miasta, wybierz TSL Nordic — zawieziemy wszystko, co potrzebujesz, w różne zakątki Polski i Europy.

Spedycja – Lublin

Naszymi klientami są podmioty gospodarcze o bardzo zróżnicowanych profilach, jesteśmy otwarci pod tym względem również na wszelkie instytucje, a także osoby prywatne. Przewieziemy towar z Twojej firmy do klienta, Twój jacht oraz maszyny budowlane. A to zaledwie początek niekończącej się listy. Transport na terenie Polski i całej Unii Europejskiej jest skomplikowaną procedurą nie tylko pod względem logistycznym, ale także — formalnym. Doświadczony spedytor w Lublinie z firmy TSL Nordic dobrze wie, jak pokierować tym procesem na każdym etapie. Dzięki sieci zaufanych podmiotów współpracujących z nami realizujemy transport terminowo oraz z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo nawet delikatnego, wymagającego ładunku.

Co dokładnie przewieziesz z TSL Nordic?

Spedycja – Lublin to jeden ze wschodnich oddziałów TSL Nordic. Tutaj zamówisz transport ładunków ponadgabarytowych, żywności, leków, materiałów niebezpiecznych ADR i wielu innych. Wszystko, co wymaga szczególnej troski podczas transportu, jest bezpieczne w naszych rękach. Niezależnie od typu ładunku — zadzwoń lub napisz, a znajdziemy dla niego najlepsze środki transportu na terenie UE i Skandynawii, a to wszystko w rozsądnych cenach.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!