Transport międzynarodowy Koszalin

W naszej firmie TSL Nordic zlecisz między innymi transport międzynarodowy, od teraz również z miasta Koszalin. Jesteśmy obecni na rynku transportowym już od wielu lat, podczas których zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do oferowania najlepszych usług logistycznych w kraju oraz w Europie.

Około 13 000 zrealizowanych zleceń oraz 4 000 pozwala nam na stwierdzenie, że jesteśmy najlepszą firmą transportową w kraju z najszerszą ofertą.

Dlaczego transport międzynarodowy TSL Nordic jest przeznaczony dla wymagających klientów?

W firmie TSL Nordic przykładamy ogromną uwagę do jakości świadczonych usług, dlatego stale je poprawiamy i nanosimy nowe poprawki. To pozwala nam na oferowanie kompleksowych rozwiązań dla najbardziej wymagających zleceniodawców. Dysponujemy nowoczesną flotą, składającą się z wyselekcjonowanych pojazdów, takich jak samochody ciężarowe, naczepy, lawety oraz platformy i wiele, wiele innych. Wszystkie są rewelacyjnie utrzymane, głównie za sprawą częstych przeglądów, a usterki – usuwane natychmiast po ich pojawieniu się. Dzięki temu transport międzynarodowy TSL Nordic należy do najbardziej terminowych, gdyż rzadko zdarzają się nam postoje ze względu na awarie mechaniczne.

Poznaj również inne zalety transportu międzynarodowego TSL Nordic

Mieszkańcy Koszalina mogą skorzystać między innymi z transportu całopojazdowego, standardowych paczek kartonowych lub towaru luzem, a także z przewozu ładunków ponadgabarytowych i chłodniczych oraz towarów niebezpiecznych ADR. Jesteśmy elastyczni, dlatego podejmujemy się praktycznie wszystkich zleceń, również tych bardzo wymagających. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Kalisza, którzy chcą skorzystać z transportu międzynarodowego na całą Europę, w tym także na Skandynawię.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!