Transport międzynarodowy Siedlce

Siedlce – transport międzynarodowy

Jako firma TSL-Nordic oferujemy kompleksową usługę przewozu różnego rodzaju ładunków na trasach między państwami. Transport międzynarodowy zyskuje coraz to większą popularność i jest na niego znacznie większe zapotrzebowanie niż kiedyś. To sprawiło, że mieszkańcy oraz przedsiębiorcy z Siedlec również otrzymali do niego dostęp, dzięki czemu mają możliwość wysłania ładunków z tego miasta w różne rejony Europy.


Nasze usługi obejmujące transport międzynarodowy świadczymy na terenach krajów Unii Europejskiej, między innymi Niemiec, Czech, Belgi, państw skandynawskich oraz wielu innych. Przez lata budowaliśmy renomę na ogólnopolskim rynku, aby móc teraz cieszyć się gronem zaufanych klientów, którzy od samych początków naszej działalności korzystają z usług TSL Nordic. Co istotne, pomagamy zdobywać zezwolenie na przewozy nienormatywnych towarów, dzięki czemu klienci mają gwarancję, że towar zostanie przewieziony w wyznaczone miejsce w sposób bezpieczny, a zarazem zgodny z prawem.

Transport międzynarodowy – Siedlce

Międzynarodowy przewóz towarów może być naprawdę bardzo złożonym procesem lub wiązać się jedynie ze zwykłym przejechaniem prostej trasy i przemieszczeniem ładunku z punktu A do punktu B. Zlecenie go profesjonalistom ma na celu przemieszczenie całego ładunku jak najszybciej i możliwie najefektywniej. Co więcej, wszystko musi się odbyć w sposób jak najbardziej opłacalny dla klienta.

Nasza firma dzięki wyposażeniu w postaci floty różnorodnych pojazdów jest w stanie pokonać bardzo wiele kilometrów, równocześnie zapewniając bezpieczeństwo załadowanego towaru. Specjalizujemy się w przewożeniu różnego rodzaju ładunków – nie tylko w transporcie drobnicowym i całościowym, podobnie jak dużo konkurencyjnych firm z branży na rynku. Przyjmiemy zlecenia na przewóz towarów niebezpiecznych ADR, wielkogabarytowych i wielu innych, w tym żywności, ubrań, a nawet leków oraz szczepionek, ponieważ zapewniamy odpowiednie dla nich warunki chłodnicze.

Siedlce – transport międzynarodowy świadczony przez profesjonalistów

Przewozy, którymi się zajmujemy, są w pełni bezpieczne dla towaru. Wszyscy nasi kierowcy są wykwalifikowani oraz wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju pojazdów na międzynarodowych trasach. Niestraszne im niesprzyjające warunki atmosferyczne w postaci śniegu czy deszczu, ponieważ nie raz przemierzali trasy, kiedy panowała zła pogoda. Drogi międzynarodowe bardzo dobrze znają i są doskonale przygotowani na trasy pełne zakrętów czy innych niedogodności.

Pojazdy, którymi odbywane są trasy, odznaczają się nowoczesnością konstrukcji. Zostały wyposażone w GPS i specjalne zabezpieczenia chroniące ładunki przed uszkodzeniami. Wszystkie są regularnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego, aby w trakcie realizacji zlecenia nie wystąpiła żadna niespodziewana usterka. Naprawy wykonywane są na bieżąco, tak aby klienci nie musieli obawiać się, że wysyłamy w trasy pojazdy niezdatne do prawidłowego przewozu.

Gwarancja skuteczności w kwestii zlecenia transportu międzynarodowego – Siedlce

Wyróżniamy się tym, że nie odrzucamy żadnych zleceń. Szukamy najlepsze rozwiązania, aby wszystko przebiegło sprawnie, bezpiecznie i w terminie, nie zagrażając przy tym naszym kierowcom. Potrafimy sprostać najróżniejszym wyzwaniom, między innymi:

  • jesteśmy całkowicie na bieżąco, dlatego niestraszne nam częste zmiany przepisów;
  • dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa ładunków;
  • zawsze dostarczamy towar w wyznaczonych terminach.

Ze względu na ciągłe zwiększanie się zapotrzebowania na transporty ponadgabarytowe, na bieżąco wyposażamy się w odpowiednie do tego pojazdy i sprzęty.

Większość problemów związanych z przewozem ładunków na trasach międzynarodowych wynika z braku wiedzy oraz doświadczenia firm, które oferują swoje usługi na rynku. Jako TSL-Nordic stale gromadzimy odpowiednią wiedzę na temat zasad i przepisów obowiązujących we wszystkich krajach, do których zostają wysłane nasze pojazdy. Dzięki temu dajemy gwarancję sprawnego wykonania zlecenia.

Dlaczego to nam warto zaufać?

Nasza firma istnieje na rynku już wiele lat, dzięki czemu mamy wyrobioną bardzo pozytywną renomę w branży. Posiadamy załogę składającą się z profesjonalnych, a zarazem doświadczonych kierowców, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Są odporni na jakiekolwiek niedogodności na drodze oraz przygotowani do przewożenia ładunków nawet na najcięższych do przejechania trasach.


Transport ciężarowy TSL Nordic łączy w sobie pełno zalet, jakich oczekują klienci – bezpieczeństwo, terminowość, atrakcyjność cen oraz profesjonalizm.

Jeśli zaszła potrzeba zatrudnienia firmy, która otrzyma zadanie polegające na bezpiecznym, a zarazem szybkim transporcie ładunku, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem! Pracownicy posiadają bardzo miłe usposobienie i przyjazne podejście do klienta. Cierpliwie odpowiadają na pytania, dzieląc się swoją szeroką wiedzą. Co więcej, potrafią rozwiązać każdy problem, dbają o kontakty z klientami i do każdego podchodzą indywidualnie.


Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!