Transport międzynarodowy Radom

W firmie TSL Nordic zlecisz praktycznie każdy rodzaj transportu międzynarodowego, od teraz także z miasta Radom. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu na setkach tysięcy kilometrów europejskich dróg możemy zaoferować najkorzystniejsze warunki i indywidualne podejście do każdego klienta.

Od czasu rozpoczęcia działalności zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy zleceń od tysięcy  klientów, a liczby te rosną z roku na rok. Stań się jednym z zadowolonych klientów i stwórz razem z nami perfekcyjny łańcuch dostaw. Zapewniamy znakomitą obsługę i terminowe dostarczenie towaru do odbiorcy.

Poznaj flotę i główne zalety TSL Nordic

Każde zlecenie w firmie TSL Nordic traktujemy priorytetowo i z pełnym zaangażowaniem, gdyż doskonale wiemy, jak ważna jest terminowa dostawa i elastyczny cennik. Oferujemy usługę transportu towaru każdego rodzaju – od produktów sypkich i drobnicowych, poprzez paczki kartonowe i foliowe oraz palety, a na towarach wielkogabarytowych kończąc. Co ważne, podejmujemy się praktycznie wszystkich zleceń i nie obawiamy się jakiegokolwiek z nich. Właśnie dlatego w naszej firmie zlecisz transport urządzeń z przemysłu ciężkiego, pojazdów rolniczych i budowlanych, a także jachtów, łodzi czy też całych pojazdów takich jak samochody osobowe, motocykle, quady i inne. Zamówienia realizujemy przy pomocy samochodów ciężarowych o dużej ładowności, naczep niskopodwoziowych, lawet, platform oraz innych pojazdów mogących usprawnić proces transportu.

Pomagamy i doradzamy na każdym etapie transportu

Wychodzimy z założenia, że najlepiej jest oferować dosłownie pełen zakres usług – i tak też jest w firmie TSL Nordic. Możemy reprezentować klienta w Urzędzie Celnym, dokładnie sprawdzamy sposób zabezpieczenia towaru (aby spełnił wymogi danego kraju) i analizujemy, czy towar wieziony do danego kraju jest w nim dozwolony i legalny. Dlatego korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność dobrej i terminowej realizacji, a także bezpiecznego dotarcia towaru do rąk odbiorcy. Transport międzynarodowy realizujemy w całej Europie.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!