Transport międzynarodowy Rybnik

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic i z dumą prezentujemy naszą nową i kompletną ofertę transportu międzynarodowego, również dla mieszkańców Rybnika. Ponad dziesiątki tysięcy zrealizowanych zleceń dla tysięcy zadowolonych klientów pozwala nam na stworzenie profesjonalnego łańcuchu dostaw i spełnienie największych wymagań klienta.

Nasze działania spedycyjne obejmują całą Unię Europejską, Europę oraz Skandynawię, a dostaw dokonujemy przy pomocy nowoczesnych i bezpiecznych środków transportu. Jeśli jesteś mieszkańcem Rybnika, koniecznie poznaj naszą ofertę.

TSL Nordic – zalety i przewaga naszej marki nad innymi

Transport międzynarodowy jest wymagający i w naszej firmie doskonale o tym wiemy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie zdarzały się jakiekolwiek opóźnienia. Sprawdzamy każdy towar pod kątem jego legalności w danym kraju, dokonujemy analizy zabezpieczeń i dokumentacji, a także kontrolujemy zgodność towaru z zamówieniem. Każdą współpracę zabezpieczamy korzystną umową chroniącą dobro obu stron. Dla klientów przewidujemy także infolinię, na której można kontrolować status realizacji danego zamówienia, dopytać o jego szczegóły czy planowaną godzinę dostawy.

Dlaczego warto wybrać TSL Nordic w Rybniku

Naszą główną zaletą jest elastyczność, dlatego każdą umowę dostosowujemy do wymagań klienta i staramy się ją zawsze spełnić w stu procentach. Łańcuch dostaw opiera się na nowoczesnych pojazdach ciężarowych wyposażonych w naczepy, lawety i platformy oraz wiele, wiele innych. Samochody są perfekcyjnie utrzymane i praktycznie w pełni odporne na nagłe awarie i problemy na drogach krajowych i zagranicznych. Dzięki temu możemy oferować nie tylko transport drobnicy, w tym paczek, towarów luzem lub w kartonach, lecz także przewóz całopojazdowy, wielkogabarytowy, transport maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych oraz niebezpiecznych i chłodniczych. Już dziś skontaktuj się z naszą firmą i zleć zamówienie na transport międzynarodowy z miasta Rybnik.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!