Transport międzynarodowy Bolesławiec

Nowoczesna flota, bezawaryjność pojazdów, niezawodność oraz pełna satysfakcja klientów – to cechy, które sprawiają, że nasza firma TSL Nordic wyróżnia się spośród innych. Transport międzynarodowy i jego realizacja wymagają odpowiedzialności i bezpieczeństwa. Dlatego nasza firma przykłada szczególną wagę do wyszkolenia swoich kierowców. Mając do nich pełne zaufanie, wiemy, że poradzą sobie z każdą nagłą sytuacją na drodze. Mamy również nowoczesną flotę pojazdów. Praktycznie każdy rodzaj pojazdu jest do naszej ciągłej dyspozycji.
Dzięki temu możemy wykonać nawet najbardziej indywidualne i niestandardowe zlecenia jak np. przewóz materiałów niebezpiecznych lub wielkogabarytowych. Jeżeli jesteś mieszkańcem Bolesławca i liczysz na fachową pomoc przy transporcie, zaufaj naszemu doświadczeniu i zadzwoń do nas już dziś. Sporządzimy umowę, która będzie korzystna dla obu stron, uwzględniając nasz atrakcyjny cennik. Satysfakcja klientów to nasz priorytet.

 tel. 600 900 860

Fotolia 124447756 Subscription XXLres 535
AdobeStock 83066198

Przewóz wszelkiego rodzaju towarów

Pojazdy dostępne w naszej flocie umożliwiają nam podjęcie się niemal każdego zlecenia. A ponieważ kierujemy naszą ofertę praktycznie do każdego sektora przemysłu, jesteśmy gotowi na wszelkie ewentualności i rodzaje materiałów do transportu. Nasz transport zagraniczny obejmuje przewóz towarów lekkich i ciężkich, luzem i w postaci drobnicy. Przewozimy także wszelkiego rodzaju pojazdy takie jak motory, łodzie i samochody. Zajmujemy się również przewozem maszyn rolniczych i przemysłowych. Klienci z Bolesławca mogą być pewni naszego profesjonalizmu i terminowości. Zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!