Transport międzynarodowy Warszawa

W firmie TSL Nordic zlecisz transport międzynarodowy na najlepszych warunkach, również z Warszawy. Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku oraz 13 000 zrealizowanych zleceń i 4000 znakomicie obsłużonych klientów sprawiają, że nasze doświadczenie jest jednocześnie naszym wyróżnikiem na tle innych marek

Poznaj koniecznie transport międzynarodowy realizowany przez TSL Nordic i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy perfekcyjną realizację i atrakcyjny cennik.

Transport międzynarodowy TSL Nordic – poznaj ogólną charakterystykę naszej marki

Głównymi zaletami naszej floty jest jej wielkość oraz nowoczesność i różnorodność. Dbamy bowiem o to, by każdy klient mógł w niej znaleźć dokładnie taki środek transportu, jakiego potrzebuje. Dysponujemy między innymi naczepami (firanki, plandeki), samochodami ciężarowymi o różnej ładowności, lawetami i platformami, a także niskopodwoziami i środkami do transportu wielkogabarytowych i ponadnormatywnych pojazdów oraz urządzeń. Dzięki tak różnorodnej flocie realizujemy transport praktycznie każdego pojazdu lub maszyny. Warto tu wymienić towar sypki, i drobnicowy – luzem lub w paczkach, pojazdy wszelkiego rodzaju, a także urządzenia budowlane i maszyny rolnicze.

Indywidualna obsługa, korzystna umowa i terminowy transport

W firmie TSL Nordic stawiamy na pewne i bezpieczne formy transportu, dlatego nasi pracownicy przykładają wagę do przedmiotu umowy. Sprawdzamy, czy dany towar jest dopuszczony do transportu na drogach danego kraju, a także przeglądamy niezbędną dokumentację. Ponadto możemy prezentować klienta w Urzędzie Celnym i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby transport międzynarodowy w TSL Nordic był szybki i pozbawiony jakichkolwiek problemów. Nasze działania obejmują całą Europę, w tym także Skandynawię. Dlatego, jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy i poszukujesz pewnego partnera do transportu międzynarodowego, nie szukaj dalej – skorzystaj już dziś z naszej oferty i uzgodnij z pracownikami dogodne rozwiązanie.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!