Transport międzynarodowy Podlaskie

Organizowany jest przez TSL Nordic transport międzynarodowy zarówno w województwie podlaskim, jaki i w pozostałych częściach kraju to doskonały sposób na zapewnienie swojej firmie płynności zleceń i finansów. Wygoda, niezawodność, bezpieczeństwo i terminowość to nasze główne cechy, zaraz obok profesjonalizmu i etyki pracy. Obsługujemy państwa Unii Europejskiej oraz kraje skandynawskie, co naszym klientom daje wiele możliwości na rozwój interesów zagranicznych. Dzięki zleceniu obsługi ładunków TSL Nordic firmy optymalizują pracę swoich podwładnych, usprawniają procesy produkcyjne i zwiększają efektywność.

Każda firma z województwa podlaskiego, która chciałaby podjąć z nami współpracę w zakresie transportu międzynarodowego, może w bardzo szybki sposób otrzymać wycenę usługi wraz z propozycją pozostałych warunków transakcji. Wystarczy wypełnić krótki formularz znajdujący się na naszej stronie, w którym najważniejsze dane to czas i miejsce załadunku oraz rozładunku, parametry przewożonego towaru wraz z jego wagą. Na tej podstawie przygotujemy najlepszą możliwą usługę transportową, obejmującą nie tylko terminowe dostarczenie ładunku, ale również doradztwo, wszelkie działania logistyczne i niezbędne formalności. 

Jesteśmy jedną z wielu firm, która zajmuje się spedycją m.in. na terenie Podlasia. Świadczymy swoim klientom międzynarodowe usługi transportowe nie tylko na terenie województwa podlaskiego, ale także w innych częściach kraju. Głównymi cechami, jakimi się kierujemy, są: bezpieczeństwo, terminowość, niezawodność i profesjonalizm. Dzięki temu, że obsługujemy państwa należące do Unii Europejskiej oraz kraje skandynawskie, wielu naszych klientów może rozwijać swoje interesy za granicą. Optymalizacja pracy, usprawnienie procesów produkcyjnych czy też zwiększenie efektywności to tylko niektóre z zalet, jakie wymieniają współpracujący z nami od wielu lat klienci. Już teraz sprawdź naszą ofertę i stań się jednym z nich.

Flota pojazdów naszej firmy

Wieloletnie doświadczenie w spedycji pozwoliło nam rozbudować flotę transportową i przystosować nasze pojazdy do specyfiki przewożonych towarów, także na Podlasiu. Dysponujemy samochodami mogącymi transportować materiały sypkie, stałe i płynne. Mamy także pojazdy umożliwiające przewóz materiałów niebezpiecznych, towarów wielkogabarytowych oraz artykułów spożywczych wymagających umieszczenia w niskiej temperaturze. Nasi doświadczeni kierowcy po ukończeniu kursów otrzymali specjalne kwalifikacje uprawniające ich do transportu takich ładunków. Współpracujący z nami klienci mają pewność, że przesyłka dotrze do miejsca docelowego bezpiecznie, w całości i zawsze na czas.

Oferta firmy TSL Nordic

Jeżeli chciałbyś zacząć z nami współpracę, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić odpowiedni formularz. Na podstawie wskazanych informacji sporządzimy indywidualną wycenę transportu, a także określimy pozostałe warunki zlecenia. Po zapoznaniu się z warunkami i zatwierdzeniu proponowanej przez nas usługi przystąpimy natychmiast do działania. Sporządzimy odpowiednie dokumenty, odbierzemy od Ciebie przesyłkę, dokładnie ją zabezpieczymy i będziemy ją stale monitorować w trakcie transportu, aby szybko reagować na niespodziewane sytuacje na drodze i modyfikować trasę przejazdu.

 

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!