Transport międzynarodowy Legnica

W firmie TSL Nordic zlecisz transport międzynarodowy do większości krajów europejskich, który zrealizujemy dla Ciebie nowoczesnymi i bezpiecznymi środkami transportu.

Na rynku spedycyjnym istniejemy już od wielu lat, podczas których obsłużyliśmy tysiące klientów i zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy zleceń. Zyskaliśmy dzięki temu doświadczenie, które pozwala nam realizować transport międzynarodowy, teraz również z miasta Legnica.

Transport międzynarodowy Legnica – Poznaj naszą flotę oraz możliwości współpracy

Pełnia zaangażowania, z którą prowadzimy naszą firmę, pozwala nam na zrealizowanie praktycznie każdego zlecenia. Przewozimy między innymi drobnicę, w tym paczki wszelkiego rodzaju oraz towar luzem, a także towary wielkogabarytowe i ponadnormatywne. Umożliwiamy zarówno przewóz ładunków o bardzo dużej wadze, jak i podejmujemy się przewozu materiałów niebezpiecznych ADR. Co ciekawe, na wyposażeniu mamy również pojazdy pozwalające na przewóz artykułów chłodniczych oraz całopojazdowych o wadze 24 ton.

Flota, która umożliwia nam realizowanie tak wielu zleceń, jest okazała i zasługuje na wyróżnienie. Dysponujemy tradycyjnymi samochodami ciężarowymi, w tym przeznaczonymi do transportu całopojazdowego, sprzętu ciężkiego oraz przesyłek paletowych, a także ciężarówkami o nieco mniejszej ładowności. Najczęściej wybierane naczepy firanki i naczepy plandeki są jednymi z najpopularniejszych w naszej ofercie. Oddajemy do dyspozycji również lawety, platformy oraz niskopodwozia, a kierowcy mają zawsze przy sobie specjalistyczne zabezpieczenia umożliwiające trwałe przytwierdzenie towaru i ochronę podczas całego łańcucha dostaw.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!