Transport międzynarodowy Zabrze

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic i z dumą prezentujemy ofertę transportu międzynarodowego dla mieszkańców Zabrza. dziesiątki tysięcy zrealizowanych zleceń dla tysięcy klientów pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług.

Zyskaliśmy podczas wielu lat istnienia na rynku ogromne doświadczenie na drogach całej Europy, w tym także podczas przewozu wielkogabarytowego. Koniecznie poznaj naszą ofertę transportu międzynarodowego, również dla mieszkańców Zabrza.

TSL Nordic – charakterystyka i główne zalety

W firmie TSL Nordic stawiamy na ciągły rozwój, dlatego dysponujemy jedną z największych flot transportowych. Posiadamy między innymi duże i mniejsze samochody ciężarowe o różnej ładowności, naczepy niskopodwoziowe i inne, a także lawety i platformy. Kierowcy mają również do dyspozycji pasy i inne systemy zabezpieczające. Tak duża flota pozwala nam na zrealizowanie praktycznie każdego zlecenia transportu, od towarów małych i sypkich luzem, poprzez paczki i kartony oraz europalety, aż na transporcie całopojazdowym kończąc. Ponadto dysponujemy również pojazdami, którymi możemy świadczyć transport ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych ADR, chłodniczych, a także urządzeń przemysłowych, rolniczych i budowlanych.

W TSL Nordic znajdziesz najlepszą ofertę transportu międzynarodowego z Zabrza

Naszą ofertę kierujemy do praktycznie każdej gałęzi gospodarki, w tym także do przemysłu chemicznego, budowlanego, farmaceutycznego oraz spożywczego. Zlecenie realizujemy na podstawie zawieranej obopólnie korzystnej umowy, dzięki czemu chronimy dobro klienta na każdym etapie realizacji. Koniecznie zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail, z chęcią odpowiemy i stworzymy dogodną ofertę.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!