Transport międzynarodowy Bydgoszcz

TSL Nordic to prężnie działająca firma specjalizująca się w spedycji krajowej i zagranicznej – przedsiębiorstwo oferuje między innymi transport międzynarodowy, którego parametry są indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta i specyfiki ładunku. Z TSL Nordic szybko i bezpiecznie przetransportujesz wybrany ładunek do miejsca docelowego znajdującego się na terenie kraju lub poza jego granicami – usługi realizowane są na terenie wielu państw, w tym m.in.: Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, krajów Beneluksu oraz Hiszpanii. Oferta skierowana jest do firm o różnych profilach działalności – pełen pakiet usług związanych z transportem międzynarodowym ładunku obejmuje odbiór towaru, jego bezpieczny transport oraz możliwie jak najszybsze dostarczenie do docelowego odbiorcy. Od niedawna jeden z naszych oddziałów znajduje się również w Bydgoszczy!

 tel. 600 900 860

transpot poza granice
transport tir001

Szybki i bezpieczny transport na korzystnych warunkach

Zasięg usług firmy TSL Nordic obejmuje nie tylko kraje Unii Europejskiej, ale też państwa skandynawskie – za pośrednictwem naszej wyspecjalizowanej i nowoczesnej floty pojazdów przetransportujemy w wybrane miejsce ładunki o niewielkich rozmiarach, ale również towary wielotonażowe, ponadbagarytowe, niebezpieczne, a nawet całopojazdowe. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma partnerami, dzięki którym może zaoferować  klientom więcej możliwości transportowych i jeszcze szerszy wachlarz usług. Jeśli więc szukasz profesjonalnej firmy transportowej, której bez obaw powierzysz cenny ładunek skontaktuj się z nami – na naszej stronie znajdziesz formularz wyceny, dzięki któremu otrzymasz kalkulację wszystkich kosztów zlecenia. 

Transport międzynarodowy – Bydgoszcz

Jeżeli mieszkasz na terenie Bydgoszczy lub okolic i poszukujesz solidnej, profesjonalnej firmy transportowej, zgłoś się do nas. Wieloletnie doświadczenie i mnóstwo zadowolonych klientów to tylko niektóre cechy, które nas wyróżniają spośród konkurencji. Dbamy o to, aby każdy transport dotarł bezpiecznie i zawsze na czas. Oferujemy indywidualną wycenę dla każdego klienta, dlatego od samego początku wiesz, jakie poniesiesz koszty. Podejmiemy się przewozu każdego produktu, gdyż pozwala nam na to zróżnicowana flota pojazdów, która jest przystosowana do transportu różnego rodzaju materiałów. TSL Nordic to firma transportowa, która przez lata ugruntowała swoją pozycję na rynku i świadczy usługi nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale także całego kraju.

Solidnie, bezpiecznie i na czas

TSL Nordic działa nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale również swoim zasięgiem obejmuje kraje skandynawskie. Współpraca z wieloma partnerami pozwala nam na szybki i bezpieczny transport wszelkich towarów – od tych najmniejszych, aż po ładunki wielkogabarytowe i materiały niebezpieczne. Podczas planowania trasy bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki mogące wpłynąć na terminowość i bezpieczeństwo przewozu danego towaru, dlatego nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Przez cały czas transport jest monitorowany, co pozwala nam błyskawicznie reagować w nagłych przypadkach. Aby stać się naszym klientem, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, a my zajmiemy się resztą. Odbierzemy towar, zabezpieczymy go zgodnie z obowiązującymi normami i dostarczymy do odbiorcy możliwie jak najszybciej.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!