Transport międzynarodowy Gdańsk

Chcąc dostarczyć określony ładunek szybko, bezpiecznie i dokładnie pod wskazany adres z Polski do innego kraju, większość osób postanawia pozwolić, by wyręczyła ich w tym wybrana firma transportowa. Gdańsk, Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, ale też wiele innych – mniejszych od wymienionych – miast stanowi obszar działalności TSL NORDIC. W razie konieczności przewiezienia danego towaru, także poza granice naszego państwa, zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Dzięki nam nie będziesz musiał troszczyć się samodzielnie o organizację, nadzór oraz przebieg procesu transportu praktycznie dowolnych artykułów, zyskując pewność, że zostaną one dostarczone na czas i dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

W jakich krajach działa nasza firma transportowa m.in. dla Klientów z Gdańska?

Poszukując profesjonalnej, godnej zaufania firmy transportowej w Gdańsku, coraz więcej Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw decyduje się skorzystać z usług TSL NORDIC. W głównej mierze jest to rezultat prowadzenia przez nas działalności już od dłuższego czasu, a także wysokiej jakości realizowanych usług. Regularnie nasze pojazdy docierają z Polski do takich krajów Europy, jak: Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Węgry, Czechy, Finlandia, Norwegia oraz wielu innych. Nie ma dla nas większego znaczenia to, jakiego rodzaju ładunek mamy za zadanie przewieźć, ponieważ dysponujemy na tyle rozbudowaną flotą pojazdów i różnego rodzaju naczepami, że jesteśmy w stanie odpowiednio zabezpieczyć nawet wymagające szczególnej opieki artykuły. Nasza firma transportowa w Gdańsku (i innych miastach Polski) słynie również z indywidualnego podejścia do każdego z realizowanych zleceń zarówno pod względem ich wyceny, jak i realizacji, co sprawia, że stale zyskujemy nowych Klientów, a znaczna część dotychczasowych postanowiła nawiązać z nami stałą współpracę.

 tel. 600 900 860

Clipboard01res1
Fotolia 124447756 Subscription XXLres

Satysfakcja klientów na pierwszym miejscu

Naszym celem jest zadowolenie i uśmiech na twarzy każdego naszego klienta. To dlatego tak rzetelnie i dokładnie podchodzimy do wszystkich naszych obowiązków. Wyznajemy zasadę, że nawet najmniejsze zadanie jest istotne, ponieważ jest częścią czegoś większego. Nasi pracownicy wypełniają swoje zadania w sposób przemyślany. Dlatego cała logistyka przewożonych przez nas towarów jest tak skrupulatnie zaplanowana. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Wybierz dla siebie rozwiązania, które pozwolą Ci przewieźć towar w sposób bezpieczny i przemyślany. Przewozy międzynarodowe z Gdańska to nie jedyne zadania, których się podejmujemy. Z powodzeniem od lat zajmujemy się również przewozami krajowymi. Wybieramy tylko najlepsze drogi, a dzięki optymalizacjom, które wdrażamy, są to drogi najkrótsze i najbezpieczniejsze. Wybierz dla swojej firmy sprawdzone i rzetelne rozwiązania, które sprawią, że towar dotrze na czas w nienaruszonym stanie. Naszą firmę cechuje to, że rozwiązujemy wszelkie problemy, jeszcze zanim się one pojawią. To dlatego od lat cieszymy się uznaniem i popularnością na rynku.

Czym wyróżniamy się na tle innych firm transportowych działających w Gdańsku?

Dlaczego jeszcze TSL NORDIC to coraz bardziej popularna firma transportowa? Gdańsk i inne miasta, w których świadczymy swoje usługi, jest nam na tyle dobrze znany pod względem topografii, że bez problemu nasi kierowcy opuszczają go w najdogodniejszym dla Klientów terminie, by następnie równie sprawnie dotrzeć na jedną z granic Polski, a z niej ruszyć już główną drogą, prowadzącą do celu danej podróży. Posiadanie doświadczonych specjalistów za kierownicą to jednak nie wszystko, co nas wyróżnia. Wspierają ich bowiem równie dobrze spełniający swoje zadania logistycy i cały sztab innych pracowników, bez których nie byłoby możliwe odpowiednie przygotowanie ładunku do jego przewiezienia, wybranie najlepszej trasy czy nadzorowanie jej pokonywania przez kierowców. Działając m.in. w Gdańsku, firma transportowa TSL NORDIC do realizacji każdego ze zleceń podchodzi kompleksowo, czemu zawdzięczamy swoją skuteczność i silną pozycję na rynku.

TSL NORDIC – firma transportowa działająca w Gdańsku i nie tylko

TSL NORDIC to funkcjonująca m.in. w mieście Gdańsk firma transportowa, która na zlecenie swoich Klientów realizuje przewóz różnego rodzaju towarów. Są to m.in. artykuły żywnościowe, maszyny przemysłowe oraz poszczególne surowce. Każdemu z towarów tworzymy dostosowane do jego potrzeb warunki, by nawet konieczność pokonania wyjątkowo długiej trasy nie zaowocowała uszkodzeniem ładunku Klienta. Na czas podróży zostaje on dodatkowo objęty stosownym ubezpieczeniem, a przed rozpoczęciem realizacji usługi dbamy o to, by zostały dopełnione wszelkie formalności z nią związane, a opłaty – uiszczone. W ten sposób sprawiamy, że Klienci TSL NORDIC – popularnej w Gdańsku firmy transportowej – mogą spać spokojnie. Nie muszą troszczyć się o los artykułów, które powierzają w nasze ręce, ponieważ zostaną one przetransportowane do odpowiedniego punktu na mapie wybranego kraju europejskiego. Jeżeli więc również zależy Ci na tym i poszukujesz godnego zaufania, sprawdzonego realizatora krajowych lub zagranicznych usług przewozowych, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!