Przewóz towarów Wrocław

Nasza oferta

Przewóz towarów – Wrocław

Transport towarowy to specyficzna i niezwykle wymagająca gałąź usług. Jego szerokie pojęcie odnosi się do przewozu towarów drobnicowych oraz wielkogabarytowych o rozmaitym kształcie, konsystencji i sposobach pakowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma TSL Nordic oferuje kompleksowy transport z miasta Wrocław i okolic do dowolnych miejsc w kraju i zagranicą. Odpowiadamy za właściwy dobór pojazdu, precyzyjne zabezpieczenie towaru oraz jego sprawne dowiezienie do wyznaczonego punktu. Dajemy klientowi możliwość stałego monitorowania zlecenia, gwarantując dostęp do bieżących informacji o położeniu ładunku. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracownicza to nasze największe atuty. Zgrany zespół tworzy dopracowane plany transportowe i dba, by towary były dostarczane na czas.

 tel. 600 900 870

Clipboard01dddd
Clipboard01ddddddd

Wiele opcji transportu

Pokaźna flota samochodowa firmy TSL Nordic umożliwia dostosowanie pojazdu do wymagań konkretnego ładunku i do oczekiwań klienta. Dysponujemy naczepami niskopodwoziowymi, naczepami plandekami, firanami oraz lawetami i platformami, co pozwala nam oferować niezwykle zróżnicowany transport towarów z miasta Wrocław. Podejmujemy się przewozu przesyłek o standardowych kształtach, pakowanych w pudełka oraz palety, a także nietypowych towarów o nieregularnych wymiarach. Udostępniamy naczepy, które dają możliwość pakowania z boku, od tyłu lub od góry. Dzięki temu można dokonywać załadunku samodzielnie, przy pomocy wózka widłowego, suwnicy albo dźwigu. Pojazdy przeznaczone do transportu towarów są wyposażone w zabezpieczenia, które gwarantują dowiezienie załadunku bez jego uszkodzenia. Dobierając pojazd do ładunku, staramy się, aby jego przewóz był jak najbezpieczniejszy oraz tani. Szukamy rozwiązań, które nie zakłócają ruchu drogowego i nie narażają towaru na uszkodzenia.

Doskonałe połączenie z krajami europejskimi

Firma TSL Nordic oferuje profesjonalny przewóz towarów z Wrocławia i całego Dolnego Śląska do dowolnych punktów na terenie kraju i poza jego granicami. Wypracowane na przestrzeni lat dobre relacje z innymi przewoźnikami pozwalają nam oferować sprawny transport towarowy do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz do krajów skandynawskich. Rozbudowane zaplecze spedycyjno-logistyczne TSL Nordic dokłada wszelkich starań, aby towar dotarł w określone miejsce sprawnie i szybko. Pomagamy w uzyskaniu zezwoleń na transport nietypowych towarów oraz w załatwieniu formalności celnych. Oferujemy również doradztwo w kwestiach transportu i pomagamy wybrać najlepsze opcje przewozu dla niestandardowych ładunków. W razie potrzeby służymy pomocą w organizacji załadunku i rozładunku, a także magazynowania i przeładunku. Nasza oferta jest elastyczna i można dostosować ją do indywidualnych oczekiwań klienta.

Mapa Przewóz towarów - Wrocław Placeholder
Mapa Przewóz towarów - Wrocław
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!