Przewóz towarów Poznań

Przewóz towarów – Poznań

Clipboard03

Transport towarów w TSL-Nordic

TSL Nordic specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie towarów. Oferujemy transport towarów dla firm z miasta Poznań, podobnie jak z całej Wielkopolski i innych miast w całej Polsce. Świadczymy nasze usługi na terenie Unii Europejskiej, możesz nam również zlecić wykonanie transportu do niektórych państw poza Unią, w tym w Skandynawii. Nasi kierowcy i zespół fachowców z dziedziny spedycji i logistyki posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego możemy świadczyć usługi kompleksowe i najwyższej jakości. Branża transportowa jest jedną z najprężniej rozwijających się w dzisiejszych czasach. Bez sprawnego i bezpiecznego transportu trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnej gospodarki.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykonując przewóz towarów z takich miast jak Poznań i innych aglomeracji, stale inwestujemy zarówno w fachową wiedzę naszych specjalistów, jak również we flotę pojazdów, wypracowujemy także rozwiązania techniczne i logistyczne, które pozwalają stale rozwijać jakość świadczonych przez nas usług. Nie ma lepszego „nauczyciela” niż doświadczenie – w naszym przypadku jest to już tysiące zrealizowanych podróży, których celem był przewóz towarów, a Poznań jest jednym z najważniejszych miast na naszych trasach.

 tel. 600 900 860

Clipboard02 1

Z Wielkopolski do UE – międzynarodowy transport towarów

Stale rozszerzamy zakres kierunków na naszej mapie profesjonalnych przewozów. Transport towarów na trasie Poznań – kraje Unii Europejskiej (i nie tylko) wykonujemy zgodnie z najlepszymi wzorcami światowymi, jednocześnie rozwijając je o własne doświadczenie. Pozwoliło nam ono wypracować takie procedury, dzięki którym możemy wykonywać usługi transportowe szybko i co również nie bez znaczenia – z zachowaniem optimum bezpieczeństwa. Ma ono szczególne znaczenie przy przewożeniu towaru, materiałów i przedmiotów wymagających szczególnej uwagi np. ze względu na swoje cechy techniczne.

Aby zapewnić naszym klientom profesjonalny przewóz towaru, m.in. z takich miast jak Poznań rozwijamy stale naszą ofertę, m.in. dzięki współpracy z partnerami aktywnymi na krajowym i międzynarodowym rynku spedycyjnym i logistycznym. Dzięki temu mamy zapewniony dostęp nie tylko do naszej, ale również ich floty, sprzętu i obiektów, takich np. jak magazyny. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu – zapewniamy nie tylko sam transport, ale również specjalistyczne doradztwo i fachową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Oferta transportowa – spedycja Poznań

Mapa Przewóz towarów - Poznań Placeholder
Mapa Przewóz towarów - Poznań
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!