Transport ciężarowy Głogów

Transport ciężarowy zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie w Polsce, w wielu województwach i w końcu trafił również do Głogowa. Międzynarodowy transport ciężarowy jest naszą specjalnością. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie na terenie Polski, krajów Unii Europejskiej, między innymi Niemcy, Czechy, Skandynawia, jak i innych na terenie Europy. W naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości transportu swoich ładunków, w zależności od tego, co potrzebujesz przewieźć. Spełniamy nawet najwyższe oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu zbudowaliśmy grono konsumentów, którzy w pełni ufają naszym transportom ciężarowym. Pomagamy zdobyć wszystkie zezwolenia na przewóz nienormatywnych ładunków, dzięki czemu nie musisz się bać o problemy z jakimkolwiek transportem.

Bezpieczny transport ciężarówką Głogów

Zapewniamy bezpieczny transport ciężarowy, dzięki czemu nie musisz martwić się o powierzony nam ładunek. W swojej flocie posiadamy nowoczesne i specjalistyczne pojazdy, dostosowane do różnego rodzaju ładunków. Pojazdy są wyposażone w odpowiedni sprzęt ułatwiający przewóz, między innymi GPS i odpowiednie zabezpieczenia, aby nic nie ucierpiało podczas przewozu. Nasi kierowcy są wykwalifikowani w prowadzeniu pojazdów ciężarowych, dzięki czemu cała trasa zostanie przebyta w pełnym profesjonalizmie. Pojazdy, którymi będzie przewożony Twój ładunek, są regularnie poddawane potrzebnym naprawom oraz są kontrolowane pod względem swojego stanu technicznego. Nie dopuszczamy się wpuszczenia na trasę pojazdów, które nie są do tego zdatne.


Na bieżąco możemy informować naszych klientów o położeniu ich ładunków, aby byli pewni tego, że transport odbywa się bezpiecznie i sprawnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników na drogach nie są oni w stanie nie podołać żadnemu wyzwaniu. Dobrze wiemy, że niektóre trasy są bardzo ciężkie do wykonania, przez co wiele firm mogłoby się zdecydować na odrzucenie takiego zlecenia. Ale nie my! My znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie, dzięki czemu przewożony ładunek na pewno dotrze na miejsce w wyznaczonym terminie, bez obaw o to, że jakikolwiek kierowca będzie chciał odmówić przejechania danej trasy. Składamy się z nieustraszonej załogi, która poradzi sobie z każdym problemem, tak aby nie zachwiał on czasu wykonania przewozu. Posiadamy wiele pojazdów, dzięki czemu jesteśmy gotowi na wiele zleceń naraz, tym samym wszystkie będziemy w stanie kontrolować i wykonać w nałożonym nam terminie.

Dlaczego warto podjąć się z nami współpracy?

Jesteśmy firma z wieloletnim stażem na rynku. Wyróżniamy się bardzo dużym doświadczeniem w branży oraz renomą firmy. Wykonywane przez nas usługi są najwyższej jakości, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów korzystających z nich. Wszystkie dostawy, jakich się podejmujemy, są realizowane w wyznaczonym terminie. Posiadamy w swojej firmie doświadczonych kierowców w prowadzeniu samochodów ciężarowych, dzięki czemu mamy pewność, że nic nie stanie się z powierzonymi przez naszych klientów ładunkami. Nasi kierowcy mają za sobą przejechane wiele kilometrów i wiele różnych tras oraz są przystosowani do jazdy w różnych warunkach atmosferycznych. Śnieg, deszcz czy upał nie są im straszne. Transport ciężarowy to jedna z licznych usług, jakie możemy Ci zaproponować. Specjalizujemy się także w przewożeniu maszyn, ciągników, kombajnów, koparek, kontenerów morskich i wielu innych. Wyróżnia nas konkurencyjność cen usług, jakie oferujemy oraz nowoczesne pojazdy. Nie pozwalamy sobie na brak dbałości o pojazdy, jakie posiadamy w swojej flocie. Wszystkie są wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym żaden ładunek nie ucierpi podczas przewozu. Dbamy o stały kontakt z naszymi spedytorami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby mógł mieć pewność, że powierzył zadanie właściwym ludziom. Transport ciężarowy TSL Nordic łączy w sobie pełno zalet, jakich oczekują klienci – bezpieczeństwo, terminowość, atrakcyjność cen oraz profesjonalizm.


Jeśli poszukujesz godnej zaufania firmy, która będzie miała przewieźć bardzo ważny dla Ciebie ładunek, skontaktuj się z nami. Nasza załoga posiada bardzo przyjazne usposobienie oraz cierpliwość, co sprzyja kontaktom z naszymi klientami. Potrafimy rozwiązać każdy problem i chętnie rozwiewamy wszelkie wątpliwości co do transportów ciężarowych. Można nam śmiało zadawać wszelkie pytania, a my jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde z nich, tak abyś był usatysfakcjonowany.


Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!