Transport ciężarowy Włocławek

Firma TSL Nordic oferuje swoim klientom profesjonalny transport ciężarowy we Włocławku. Podejmujemy się transportu różnego typu ładunków. Szybko i bezpiecznie przetransportujemy zarówno ciężkie towary o dużych gabarytach, jak i materiały delikatne lub sypkie. Nasza oferta jest niezwykle kompleksowa. Przewozy wykonywane są na terenie kraju, świadczymy również usługi transportu międzynarodowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 tel. 600 900 870

Spedycja Elbląg
Clipboard01dddd

Szeroki zakres usług transportowych

Nasza oferta dostosowana została do potrzeb i oczekiwań klientów. Przewozimy różnego rodzaju materiały, maszyny rolnicze i budowlane, produkty spożywcze, materiały sypkie, kontenery i pojazdy specjalistyczne. Podczas wykonywania zleconej usługi właściwie dobierany jest zarówno pojazd, jak i optymalna trasa przejazdu. Dysponujemy nowoczesną, niezawodną flotą, która daje gwarancję terminowej realizacji usługi. Współpraca z naszymi partnerami to możliwość dostarczenia towarów również na terenie Unii Europejskiej.

Gwarancja zadowolenia, rzetelności i terminowości

Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas priorytet. Ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte dzięki realizacji zleceń dały solidną podstawę do świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy towar dotarł na miejsce bez jakiegokolwiek uszczerbku, terminowo i szybko. Wykwalifikowany personel pozostaje w stałym kontakcie ze zleceniodawcą, na bieżąco przekazując mu wszystkie, istotne informacje. Najlepszy transport ciężarowy dla klientów z Włocławka tylko z TSL Nordic!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!