Transport ciężarowy Białystok

Transport ciężarowy – Białystok

Białystok to jedna z wielu miejscowości, które pozostają w zasięgu usług transportu ciężkiego TSL Nordic. Jest to doskonały wybór szczególnie dla firm, które wiążą swoją biznesową przyszłość z handlem zagranicznym. Ładunki transportowane są na obszarze państw należących do Unii Europejskiej oraz do krajów skandynawskich. Dzięki temu zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje mają szansę zdobyć nowe kontakty zagraniczne i rozwinąć swój biznes. Z pewnością zadajesz sobie pytanie, czym nasza firma różni się od innych tego typu przedsiębiorstw? Obok profesjonalizmu naszą największą zaletą jest elastyczność i dbałość o powierzony nam towar. Poznaj nas bliżej! Rozpocznij z nami przygodę z dobrze prosperującym biznesem.

 tel. 600 900 860

Clipboard01aaaa
Fotolia 123569556 Subscription XXLres

TSL Nordic – firma transportowa warta zaufania

Firma TSL Nordic z roku na rok zyskuje coraz więcej zadowolonych i stałych klientów, a to wszystko za sprawą naszego zaangażowania i elastycznego podejścia do realizowanych transportów. Ostateczny przebieg usługi transportu ciężarowego z Białegostoku dopasowywany jest do konkretnych wymagań klienta a w razie pojawiających się utrudnień na drodze, modyfikowany jest tak, aby nie stwarzać niepotrzebnych opóźnień, postojów i dodatkowych kosztów. Jeśli zatem zależy Ci na podjęciu współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest niezawodna w każdej sytuacji, to koniecznie wypełnij dostępny na naszej stronie formularz i oczekuj na kontakt od nas. Z chęcią przedstawimy Ci korzystną ofertę, dzięki której zostaniesz z nami na dłużej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Transport ciężarowy – Białystok

Potrzebujesz przetransportować ładunek na terenie Unii Europejskiej? A może robisz to od dawna, ale szukasz w tym zakresie rozwiązań bardziej elastycznych i szybszych? Masz coraz więcej do przewiezienia, a może chodzi o pojedyncze palety lub tak zwaną drobnicę? Bez względu na to, co potrzebujesz przewieźć z Białegostoku i okolic na teren UE bądź Skandynawii — zgłoś się do TSL Nordic! Od lat zajmujemy się przewożeniem większych i mniejszych ładunków na duże odległości. Organizowanie takiego typu transportu na własną rękę jest uciążliwe, czasochłonne, zwykle kosztowne i mało efektywne. Zanim zaczniesz dzwonić do każdej firmy transportowej w Białymstoku z osobna, szukając najbardziej dogodnych warunków, skontaktuj się z TSL Nordic. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami, negocjując dla naszych klientów jak najlepsze warunki współpracy oraz ceny. Ponadto, przekazujesz nam swój ładunek i to my odpowiadamy za jego bezpieczne dotarcie na miejsce. Nie musisz zatem sam zajmować się nadzorem i dokumentacją dotyczącą transportu.

Przewieź to z nami!

Z TLS Nordic przewieziesz towar o różnorodnej konsystencji z Białegostoku w inne, krańcowe zakątki UE i do Skandynawii. Przewozimy ładunki stałe i ciekłe. Ponadto, nieobca jest nam praca z ładunkami ADR, czyli z tak zwanymi ładunkami niebezpiecznymi. Z TSL Nordic możesz je przetransportować bezpieczniej! Nawet jeżeli dotąd korzystałeś z usług wielu firm transportowych w Białymstoku i okolicach, zwróć uwagę na to, że u nas możesz zamówić usługi o niejednorodnym charakterze w jednym miejscu. Przewozimy także ładunki delikatne oraz wymagające utrzymywania ich stale w określonej temperaturze. Masz jeszcze inne potrzeby odnośnie transportu? Do każdego ładunku podchodzimy bardzo indywidualnie. To dla nas zawsze kolejna cenna, powierzona nam rzecz. Od lat zyskujemy zaufanie klientów. TLS Nordic to firma transportowa działająca m.in w Białymstoku, której możesz zaufać. Systematycznie się rozwijamy i oferujemy naszym klientom coraz więcej w zakresie transportu, spedycji i logistyki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!