Transport ciężarowy Jaworzno

Transport ciężarowy w TSL Nordic w Jaworznie to bardzo popularna usługa, gdyż dzięki niej można przewieźć wiele przedmiotów. Mianowicie bardzo niewielkich, delikatnych, ale też dużych oraz masywnych. Transport ten obejmuje także przewóz materiałów budowlanych i urządzeń specjalistycznych. Każdy ładunek jest inny, dlatego zamówienia realizujemy w sposób indywidualny. Pozwala nam to zapewnić wysoką jakość obsługi, jakiej oczekują klienci. Już dziś skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

 tel. 600 900 860

transport1
ress

Krajowy i międzynarodowy transport ciężarowy TSL Nordic w Jaworznie

Transport, a w zasadzie typ samochodu, dobieramy zawsze do rodzaju ładunku. Umożliwia nam to bezpieczne i skuteczne przewiezienie powierzonych przedmiotów, które zawsze docierają w nieuszkodzonej formie i co ważne – na czas. Proponowany transport ciężarowy realizujemy zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Przewóz towarów w TSL Nordic prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, w: Belgii, Czechach, we Francji, w Holandii, Niemczech, we Włoszech czy na terenie Skandynawii. Zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie.

Dlaczego warto wybrać TSL Nordic?

Transport ciężarowy w TSL Nordic w Jaworznie to jedna z kilku usług, jakie wykonujemy na zlecenie naszych klientów. Zajmujemy się także: transportem ponadgabarytowym, logistyką, spedycją, przewozem towarów, transportem ekspresowym. Wyróżnia nas zróżnicowana i bardzo dobrze utrzymana flota, doświadczenie oraz zgrany zespół.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!