Spedycja Polska Holandia

Polska i Holandia od lat prowadzą aktywną wymianę ładunków, której roczna wartość liczona jest w dziesiątkach milionów Euro. Jeśli chcesz wpisać się w ten trend lub zwiększyć aktywność na wspomnianym polu, warto wybrać usługi TSL Nordic. Nasza spedycja na trasie Holandia-Polska cechuje się pełnym profesjonalizmem zarówno na polu posiadanej floty, jak i wykwalifikowanej kadry pracowników. Dzięki nam znacznie zwiększysz możliwości w zakresie przewozu towarów, co znajdzie odzwierciedlenie w wynikach finansowych Twojej firmy. Chętnie podejmiemy się transportu nawet o dużym stopniu trudności.

Działamy całościowo

TSL Nordic proponuje współpracę obejmującą każdy element transportu. Nasza spedycja rozpoczyna się od zaplanowania odbioru towaru z miejsca docelowego. Następnie dbamy o załatwienie niezbędnych formalności, co przychodzi nam z łatwością, ponieważ Holandia oraz tamtejszy rynek jest doskonale znanym nam obszarem działania. Współpraca kończy się dopiero w momencie bezpiecznego i terminowego dostarczenia zamówienia pod wskazany adres. Jeśli nie jesteśmy w stanie obsłużyć zlecenia przy wykorzystaniu własnej floty, pośredniczymy w znalezieniu atrakcyjnej oferty na rynku, która spełni oczekiwania klienta. W TSL Nordic stawiamy na dużą elastyczność, dzięki czemu szybko reagujemy na wszelkie trudności, skutecznie eliminując występujące problemy.

 tel. 600 900 860

Fotolia 116441371 Subscription XXLres

Zadbaliśmy o rozbudowaną flotę pojazdów

Spedycja należy do wymagających branż, ale jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Na trasie Polska-Holandia i Holandia-Polska realizujemy zlecenia różnego typu, na co pozwala nam szeroka flota pojazdów. Podstawę stanowią samochody ciężarowe z naczepami. W razie potrzeby posiadamy również pojazdy specjalistyczne np. lawety, które poradzą sobie z przewozem ponadgabarytowych ładunków. Spedycja TSL Nordic obejmuje ponadto transport niebezpiecznych towarów. Doskonała znajomość realiów pozwala nam dostarczać zamówienia do Holandii w dokładnie umówionym terminie. Jesteśmy otwarci nie tylko na długoterminową współpracę, chętnie podejmiemy się także jednorazowych zleceń. W celu ustalenia szczegółów oraz ceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Spedycja Polska Holandia Placeholder
Spedycja Polska Holandia
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!