Spedycja Polska Hiszpania

Chociaż Hiszpania podobnie jak Polska należy do Unii Europejskiej, spedycja międzynarodowa na Półwysep Iberyjski i tak musi spełniać wiele wymogów. Zaplanowanie oraz zrealizowanie transportu wymaga sporej wiedzy oraz znajomości konkretnych przepisów. Ma to szczególne znaczenie, gdy ładunek zanim dotrze do celu, pokonuje granice wielu państw. To jeden z wielu powodów, dla których warto skorzystać z profesjonalnych firm spedycyjnych jak TSL Nordic.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przewozu produktów. Zorganizujemy załadunek, przypilnujemy towaru w czasie podróży oraz zadbamy, aby transport posiadał wymaganą dokumentację. Nad całym przedsięwzięciem będą czuwać wykwalifikowani pracownicy, a do przewozu wykorzystamy nowoczesne pojazdy o optymalnej specyfikacji. Obsługujemy zlecenia do wielu krajów w całej Europie, Hiszpania nie stanowi wyjątku na tej liście. Spedycja w naszym wykonaniu spełni Państwa oczekiwania.

Standardy współpracy

Każdego dnia po polskich droga podróżują tysiące pojazdów, transportujących towary. W przypadku całej UE wartość ta jest wielokrotnie większa, mówimy więc o potężnej sieci dostawców. W pewnej mierze przedsiębiorstwa stawiają na samodzielną organizację transportów, ale równie często wybierają usługi zewnętrznych podmiotów, a te mają różne standardy w zakresie obsługi klientów. W TSL Nordic do kwestii spedycji towarów do Hiszpanii podchodzimy bardzo profesjonalnie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Najpierw sprawdzamy oczekiwania klientów, a następnie przedstawiamy możliwe rozwiązania. Na tym etapie staramy się podchodzić do tematu jak najbardziej elastycznie. Naszym atutem jest profesjonalny stosunek do klientów. Rzetelnie prezentujemy zakres usług oraz cenę. Nie mamy w zwyczaju ukrywać opłat. Poza tym dochowujemy uzgodnionych terminów. Dokładnie wiedzą Państwo, ile potrwa spedycja na trasie Polska – Hiszpania.

transport2

Spedycja międzynarodowa – Nasze atuty to doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt

W TSL Nordic zatrudniamy doświadczonych kierowców oraz wykwalifikowanych spedytorów. Ci pierwsi dbają o bezpieczeństwo ładunku na drodze, a drudzy zatroszczą się o odpowiednią organizację usługi. Pracownicy przyjrzą się dokumentom, będą kontrolować sytuację w miejscu pobrania towaru i podczas całej podróży. Robimy wszystko, aby spedycja międzynarodowa do Hiszpanii, ale i na trasie z Hiszpanii do Polski była dla Państwa maksymalnie komfortowa. Można na nas polegać w 100%.

W TSL Nordic posiadamy nowoczesną flotę pojazdów. Tworzą ją: samochody ciężarowe, lawety, naczepy oraz platformy. Aby zminimalizować koszty usług dobieramy wielkość maszyny do planowanego transportu, aby międzynarodowa spedycja miała jak najniższą cenę. Do kraju takiego jak Hiszpania bez problemu przewieziemy standardowe towary lub ładunki ponadgabarytowe. Zakres usług obejmuje dostarczenie m.in. materiałów niebezpiecznych – ADR, produktów chłodniczych, czy też transport całopojazdowy.

Spedycja międzynarodowa Polska – Hiszpania – Przewieźliśmy kilkadziesiąt tysięcy ładunków

Spedycja międzynarodowa na trasie Polska – Hiszpania i Hiszpania – Polska nie stanowi dla nas wyzwania, ponieważ w ciągu blisko 10 lat działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zleceń. Skutecznie dowozimy towary do krajów w całej Europie, sprawnie radząc sobie z wyzwaniami, które towarzyszą podróży. Pozytywne recenzje klientów stanowią najlepszy opis dla naszej codziennej działalności. TSL Nordic to polska firma, w której stosujemy międzynarodowe standardy.

Jako profesjonalna i nowoczesna firma staramy się dzielić dobrymi praktykami. Z tego względu nawiązaliśmy współpracę z Politechniką Koszalińską. Na uczelni współtworzymy kierunek „Logistyka – Ekonomika transportu i spedycja”. To przy okazji kolejny sygnał wysłany do naszych klientów. Spedycja z Polski do Hiszpanii w wydaniu TSL Nordic spełni Państwa wymagania. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy nie tylko ofertę usług spedycyjnych, ale także logistycznych.

Spedycja Polska Hiszpania Placeholder
Spedycja Polska Hiszpania
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!