Spedycja Polska Hiszpania

Jesteśmy rodzinną firmą o międzynarodowym zasięgu, która swoje usługi świadczy także na Półwyspie Iberyjskim. Każdego roku realizujemy tysiące zleceń na trasie Polska-Hiszpania i Hiszpania-Polska, bo spedycja to jeden z głównych filarów naszej działalności. Wieloletnie doświadczenie w branży przekuliśmy w atuty, które pozwalają nam sprawnie realizować najtrudniejsze zlecenia. Radzimy sobie z wyzwaniami o różnej skali trudności, ponieważ posiadamy profesjonalną kadrę pracowników oraz równie imponującą flotę pojazdów. Z ponadprzeciętną skutecznością łączymy teorię z praktyką!

Załatwiamy formalności

Przewóz towarów to skomplikowany proces. Nie wystarczy zapakować pakunki na pojazd, a następnie zawieźć we wskazane miejsce. Po drodze należy poradzić sobie z szeregiem formalności, szczególnie gdy spedycja międzynarodowa odbywa się na linii Polska-Hiszpania. W TSL Nordic ściągamy ten problem z barków partnerów, wspierając ich kompleksowo. Usługi spedycji na trasie Hiszpania-Polska obejmują wsparcie w zakresie niezbędnej dokumentacji. Wiedzę o potrzebnych dokumentach posiadają nasi spedytorzy, którzy stale nadzorują zlecenie i interweniują, gdy wystąpi jakiś problem. Tym sposobem całościowo zajmujemy się towarem od momentu załadunku, pod jego dostarczenie. Nawet jeśli nie prowadzimy transportu bezpośrednio, wspieramy partnerów w szybkim znalezieniu pojazdu. Skutecznie pośredniczymy w transakcji.

 tel. 600 900 870

Mamy otwarty katalog usług

Hiszpania już dawno wpisała się na listę krajów, do których dostarczamy towary. W tym czasie przekonaliśmy się, że spedycja na Półwyspie Iberyjskim przybiera różny charakter, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużą elastycznością. Zależy nam, aby dane zamówienie w 100% odpowiadało potrzebom klientów. Jesteśmy w stanie działać w ten sposób, ponieważ zadbaliśmy o profesjonalną kadrę pracowników, posiadających dostęp do równie imponującej floty samochodowej. Składają się na nią pojazdy ciężarowe z różnymi naczepami, a także platformy oraz lawety w wielu rozmiarach. Jesteśmy przygotowani do przewozu zarówno standardowych ładunków, jak i towarów wymagających specjalnych warunków. Dzięki nam międzynarodowa spedycja Polska-Hiszpania oraz Hiszpania-Polska jest szybka, terminowa oraz bezproblemowa.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!