Spedycja Polska Norwegia

Międzynarodowy transport towarów potrafi być ogromnym wyzwaniem. Konieczność znajomości przepisów, posiadania odpowiednich dokumentów oraz adekwatnych pojazdów dla wielu firm stanowi barierę trudną do pokonania, a często nawet niemożliwą. Z naszą pomocą spedycja na trasie Norwegia – Polska i Polska – Norwegia staje się banalnie prostym zadaniem. Wystarczy zlecić przewiezienie przesyłki TSL Nordic za ustaloną wcześniej stawkę, a zajmiemy się całą resztą. Dopilnujemy, aby w umówionym czasie towar dotarł dokładnie tam, gdzie powinien. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym. Naszą mocną stroną jest spore doświadczenie oraz systematycznie pogłębiana wiedza. Spedytorom TSL Nordic zaufały już tysiące klientów. Wykonujemy kompleksowo zarówno standardowe zlecenia, jak i ponadgabarytowe transporty o specjalistycznym charakterze. Jeśli krajem docelowym jest Norwegia, spedycja w naszym wydaniu spełni Państwa oczekiwania.

Profesjonalna flota

Nawet przewóz podobnych towarów może wyglądać za każdym inaczej, dlatego jednym z kluczy do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego pojazdu. Na tym polu możemy pochwalić się prawdziwym bogactwem wyboru. Spedycja międzynarodowa do Norwegii i z Norwegii do Polski w naszym wydaniu obejmuje: samochody, ciężarowe, platformy, lawety i naczepy. Z łatwością znajdziemy maszyny dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb, skrojone pod konkretne wymagania. Proponujemy pojazdy zróżnicowanie nie tylko pod kątem modeli, ale także gabarytów, aby produkty podróżowały w adekwatnych warunkach. Jesteśmy w stanie zagwarantować ekonomiczny przewóz przesyłek. W maksymalnym stopniu wykorzystamy dostępne miejsce, co przekłada się pozytywnie na cenę usługi. Poza tym stale poszerzamy flotę o nowoczesne pojazdy, dzięki czemu towar pozostaje odpowiednio chroniony. Samochody poradzą sobie z wymagającymi trasami, jakie posiada Norwegia. Spedycja bezpiecznie dotrze do celu.

transport2

Spedycja Polska Norwegia – Kompetentni spedytorzy

W spedycji rozbudowana flota pojazdów to jeden z dwóch kluczowych czynników. Drugim pozostaje kompetentna kadra pracowników. Nasi specjaliści doskonale znają się na swoich obowiązków. Dysponują nie tylko dużą wiedzą, ale także sporym doświadczeniu. Połączenie teoretycznych oraz praktycznych umiejętności to zabójczo skuteczny duet, jeśli chodzi o sprawną organizację międzynarodowych przejazdów. Spedytor dopilnuje, aby towar odebrano ze wskazanego miejsca. Przyjrzy się także dokumentom niezbędnym do transgranicznej podróży. Poza tym wyszkolony pracownik będzie czuwał nad przypisanym zleceniem przez okres jego trwania. W razie ewentualnych problemów, zadba o ich szybkie rozwiązanie. Jesteśmy polską firmą, która potrafi radzić sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Spedycja na trasie Norwegia-Polska i Polska-Norwegia nie stanowi dla nas wyzwania. Dbamy o sprawny przepływ informacji. Zawsze mają Państwo wiedzę, co dzieje się z przewożonymi produktami.

Spedycja Norwegia Polska – Zasługujemy na zaufanie

Od lat współpracujemy z klientami z Polski oraz zagranicy. Naszym atutem są usługi skrojone na miarę, dogodna flota samochodów i kompetentni pracownicy. Za współpracą z TSL Nordic przemawia jeszcze jeden argument – działamy przejrzyście. Biznesowych partnerów traktujemy z szacunkiem. Wyraża się on np. w przejrzystym informowaniu o cenie usług, nie stosujemy ukrytych opłat. Do podjętych ustaleń podchodzimy z pełną rzetelnością. Dokładnie wiedzą Państwo, czego mogą oczekiwać oraz na co liczyć. Dodatkowo staramy się elastycznie uwzględniać potrzeby klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że spedycja międzynarodowa rządzi się specyficznymi prawami. Norwegia stanowi dobry przykład. Państwo nie jest członkiem Unii Europejskiej, ale i tak należy do strefy Schengen. Znajomość lub brak wiedzy o konkretnych przepisach może sprawić, że transport zostanie opóźniony lub spowoduje inne problemy. Z nami łatwo tego uniknąć.

Spedycja Polska Norwegia Placeholder
Spedycja Polska Norwegia
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!