Spedycja Polska Norwegia

Przewóz ładunków na trasie Polska-Norwegia oraz Norwegia-Polska wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz zaplecza technicznego. Dla firm, które nie mają któregokolwiek z tych elementów, spedycja w wykonaniu TSL Nordic będzie najlepszym rozwiązaniem. Zadbaliśmy o niezbędną flotę pojazdów oraz profesjonalnych spedytorów, którzy poradzą sobie ze zleceniami standardowymi lub specjalnymi np. ponadgabarytowymi. Realizujemy najtrudniejsze zamówienia międzynarodowe, elastycznie dopasowując się do potrzeb naszych klientów.

Dostawy zawsze na czas

W biznesie czas to pieniądz, a niedotrzymanie terminów może wiązać się ze sporymi problemami finansowymi, dlatego w TSL Nordic przestrzegamy ustalonych dat dostaw lub odbioru towaru. Zasadę skutecznie realizujemy w przypadku każdego kraju i Norwegia nie stanowi wyjątku. Spedycja m.in. na trasie Norwegia-Polska zawsze odbywa się według ustalonych zasad. Spedytorzy nadzorują zlecenia, począwszy od znalezienia odpowiedniego transportu, przez dopilnowanie kwestii związanych z dokumentacją, po nadzorowanie przewozu i rozwiązywanie ewentualnych problemów w drodze do celu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić terminowość realizowanych zleceń. Gwarantujemy atrakcyjne stawki i współpracę na przejrzystych warunkach zarówno w przypadku jednorazowych zleceń, jak i długofalowej współpracy.tel. 600 900 860

Flota pojazdów do zadań specjalnych

Spedycja do Norwegii wymaga dobrego zaplanowania całego procesu oraz, co niemniej ważne, odpowiednich środków technicznych do jego przeprowadzenia. Dlatego w realizacji założeń pomaga nam rozbudowana flota pojazdów, na którą składają się m.in.: samochody ciężarowe, platformy i lawety. Do tego należy dodać różnego typu naczepy. Poszczególne pojazdy oraz akcesoria cechują się odmiennymi gabarytami, dlatego łatwo dostosować ich możliwości do wielkości przewożonego towaru. Tak skonstruowana spedycja na trasie Polska-Norwegia i Norwegia-Polska daje maksymalne szanse na realizację zlecenia zgodnie z ustalonymi warunkami. Poza tym dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny cennik za proponowane usługi, który elastycznie dopasowujemy do konkretnych sytuacji.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!