Spedycja międzynarodowa Gdańsk

Spedycja międzynarodowa – Gdańsk

Sprawna spedycja międzynarodowa to gwarancja płynnego działania większości przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Jest niezbędna głównie w dużych przedsiębiorstwach, które prowadzą wymianę handlową z podmiotami unijnymi. Firma TSL Nordic ma dla nich kompleksową ofertę, na którą składają się usługi transportowe, spedycja międzynarodowa z miasta Gdańsk i pełne usługi logistyczne. Szeroka oferta kierowana jest do każdego klienta szukającego profesjonalnej obsługi transportowej i logistycznej. Możemy zająć się towarem od momentu jego zjechania z linii produkcyjnej.

Oferujemy załadunek, transport i rozładunek w miejscu docelowym. Nasza rozbudowana flota samochodowa jest dostosowana do przewozu towarów różnego typu. Transportujemy przesyłki paletowe, niestandardowe, wielkogabarytowe, a także drobnicę i pojazdy oraz maszyny ciężkie. Spedycja międzynarodowa TSL obejmuje województwo pomorskie i obsługuje trasy o różnej długości. Kierowcy opierają się na trasach wyznaczonych przez doświadczony dział logistyki TSL. Nasi pracownicy na każdym etapie zlecenia dbają o to, by transport i spedycja z miasta Gdańsk spełniały wszelkie oczekiwania klienta.

 tel. 600 900 860

Firma transportowa Koszalin, Poznań, Wrocław
spedycja międzynarodowa Gdańsk

Z Pomorze na całą UE i Skandynawię

TSL Nordic to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Przez lata swojej działalności nawiązała liczne kontakty z przewoźnikami polskimi i zagranicznymi. Ich efektem jest udana współpraca umożliwiająca świadczenie jeszcze bardziej rozbudowanych usług, w skład których wchodzi transport międzynarodowy obejmujący województwo pomorskie i nie tylko. Ze względu na zakres działań konkurencję dla TSL Nordic stanowią nie tylko firmy spedycyjne pomorskie, ale też ogólnokrajowe. TSL Nordic skupia się na obsłudze klientów z Pomorza, lecz dociera również do klientów z innych miast, takich jak choćby Wrocław czy Poznań.

Wyjątkowym udogodnieniem dla klientów jest fakt, że oferowana przez TSL Nordic spedycja z Gdańska lub mniejszych miejscowości regionu dociera do dowolnych miejsc w całej Unii Europejskiej. Nasze samochody są wysyłane także do Skandynawii. W ten sposób TSL Nordic obsługuje wszystkie najważniejsze kraje, z którymi okoliczne firmy nawiązują kontakty handlowe. Profesjonalna spedycja międzynarodowa obejmująca województwo pomorskie wspiera lokalne firmy w ich działalności, gwarantując szybki i sprawny transport z najwyższej jakości obsługą. Klienci mogą monitorować postępy w realizacji zleceń.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!