Spedycja międzynarodowa Gdańsk

Spedycja międzynarodowa – Gdańsk

Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku. Każdego dnia obsługujemy wielu klientów, którzy przez jakość obsługi często do nas wracają. Jednym z naszych najważniejszych celów istnienia jest spedycja, którą zajmują się prawdziwi profesjonaliści. Każda firma będąca w mieście Gdańsk, która szuka współpracy z doświadczonymi spedytorami, powinna odezwać się właśnie do nas. Organizacja naszej pracy przekłada się na to, że towary są dostarczane w wyznaczonym terminie, bez żadnych dodatkowych opóźnień.

Pojazdy, jakimi będą przewożone są dobrze wyposażone i prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców, przez co żadne towary nie ulegają uszkodzeniom. Spedycja realizowana przez naszą firmę gwarantuje, że każdy etap transportu jest dokładnie sprawdzany i monitorowany, dlatego Gdańsk może mieć pewność, że transportowane produkty są powierzone w dobre ręce. Bazując na naszym doświadczeniu, oferowana przez nas spedycja odbywa się w kraju i za granicą, dlatego Gdańsk tak często korzysta z naszych usług.

 tel. 600 900 870

Firma transportowa Koszalin, Poznań, Wrocław
spedycja międzynarodowa Gdańsk

Spedycja za pośrednictwem TSL Nordic

Naszą firmę tworzą pracownicy o rozległej wiedzy merytorycznej na temat branży i z równie dużym doświadczeniem w praktyce. Spedycja jest obsługiwana przez doskonale przygotowanych do pracy spedytorów, którzy każdego dnia zajmują się dziesiątkami zamówień. Gdańsk jest jednym z tych miast, w których naszych klientów jest bardzo dużo.

Nasi spedytorzy potrafią łączyć indywidualne potrzeby klientów z przewoźnikami, którzy najlepiej poradzą sobie z konkretnym zleceniem. Wychodzimy z założenia, że spedycja międzynarodowa, która jest prowadzona w prawidłowy sposób, charakteryzuje się doskonałym przepływem informacji, dlatego współpraca z nami opiera się na rzetelności ich przekazywania, co jest bardzo cenione przez Gdańsk i inne okoliczne miasta.

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!