Spedycja Polska Irlandia

Poradzimy sobie z każdym transportem – w TSL Nordic spedycja to nasze drugie imię! Realizujemy przewozy towarów na trasie Polska-Irlandia oraz Irlandia-Polska z bezwzględną skutecznością, przestrzegając umówionych terminów, a zarazem dbając o jak najlepsze zabezpieczenie ładunku. Produkty są doskonale chronione od momentu przekazania, aż po dostarczenie do miejsca docelowego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć dobrze rozwiniętą oraz sprawnie działającą logistycznie sieć, co przekłada się bezpośrednio na atrakcyjne stawki za realizowane zlecenia.

Współpraca na własnych zasadach

Firmy mają różne potrzeby transportowe, a my wychodzimy im naprzeciw. Nie narzucamy twardych zasad współpracy, starając się być elastycznym oraz do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie. Dzięki temu spedycja do kraju takiego jak Irlandia przestaje stanowić problem nawet dla mniejszych, rynkowych graczy z ograniczonymi możliwościami lub budżetem. Zasadę tę stosujemy zarówno w przypadku niewielkich zleceń o jednorazowym charakterze, jak i w ramach współpracy długoterminowej. Zawsze jesteśmy gotowi podzielić się posiadanym doświadczeniem i doradzić w wyborze najlepszej opcji transportowej. Robimy to z maksymalną skutecznością, bo jako polska firma z dużym doświadczeniem mamy niezbędną wiedzę oraz zaplecze techniczne.

 

 tel. 600 900 860

Transport Sosnowiec

Profesjonalna kadra oraz zróżnicowana flota

TSL Nordic tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Prowadzą spedycję zarówno w krajach UE, jak i poza jej granicami. Na tej liście znajduje się oczywiście również Polska i Irlandia. Nasi spedytorzy odpowiadają m.in. za znalezienie przewoźnika na trasie Irlandia-Polska, sporządzenie dokumentacji oraz nadzorowanie przewozu aż do jego zakończenia. Pracują przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów, wciąż podnosząc poziom wiedzy i umiejętności. Wsparciem dla nich jest flota pojazdów TSL Nordic, którą mogą dysponować. W każdym momencie są w stanie skorzystać z samochodów ciężarowych z naczepami, platform czy też z lawet. Taki zestaw możliwości stanowi gwarancję udanej współpracy oraz skutecznej realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

Spedycja Polska Irlandia Placeholder
Spedycja Polska Irlandia
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!