Spedycja Polska Anglia

Transport ciężarowy między Polską a Anglią stanowi niemałą część naszej rodzimej branży transportowej. Warto więc zadbać o profesjonalną spedycję do Anglii, dzięki której będziesz mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. TSL Nordic to firma zajmująca się m.in. spedycją na trasie Polska-Anglia. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz zaufanego kontrahenta, który zajmie się transportem od strony formalnej oraz logistycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Szeroki zakres spedycji na trasie Polska-Anglia

Nasza oferta spedycji na trasie Anglia-Polska obejmuje wszystkie działania konieczne do tego, aby organizacja transportu zakończyła się sukcesem. Dbamy zarówno o kwestie formalne – przygotowanie pełnej dokumentacji poświadczającej legalność przewozu towaru z Polski do Anglii i z Anglii do Polski, jak i logistyczne. Wybieramy zaufanego, doświadczonego przewoźnika, troszcząc się o wybór optymalnej trasy, a także kwestie związane z nadawaniem i odbiorem przesyłki. Niezależnie od gabarytów czy wartości przewożonego towaru oraz tego, jak rodzaj transportu jest preferowany przez klienta – nasza firma zajmie się zleceniem w fachowy i rzeczowy sposób. Dzięki profesjonalnemu podejściu do naszych obowiązków nie trzeba martwić się o przebieg transportu.tel. 600 900 870

Atrakcyjne ceny spedycji do Anglii

Jedną z ważniejszych zalet prowadzonej przez naszą firmę usługi spedycji na trasie Polska-Anglia jest cena. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, organizując całość przejazdu w taki sposób, aby zaproponować klientom jak najlepsze warunki. Nasza oferta spedycyjna pozbawiona jest wszelkich, ukrytych kosztów. Zanim zdecydujesz na współpracę z naszą firmą, przedstawimy pełny kosztorys naszych usług, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedzieć, ile i za co płacisz. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata flota własnych pojazdów pozwalają nam na oszczędności w tych miejscach, w których inne firmy spedycyjne naliczają dodatkowe opłaty, czyniąc swoją ofertę zupełnie nieopłacalną. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Niezależnie od tego, które angielskie miasto jest miejscem docelowym do dostarczenia przewożonego towaru, mogą mieć Państwo pewność, że w kwestii spedycji na trasie Anglia-Polska, nasza firma zajmie się tym w pełni profesjonalnie i za uczciwe pieniądze.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!