Spedycja międzynarodowa Poznań

Clipboard02 1

Usługi spedycyjne – gwarantujmy profesjonalną obsługę

W czasach otwartych granic europejskich i swobodnego przepływu ludzi w większości regionów świata profesjonalny transport ma niebywałe znaczenie dla efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstw. Świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie wymaga jednak pomocy spedytorów. Dbałość o cały proces załadunku, dostawy i rozładunku towarów przekłada się na płynność działania większości firm prowadzących międzynarodową wymianę handlową. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, firma TSL Nordic proponuje usługi, w których skład wchodzi zarówno transport i logistyka, jak i spedycja międzynarodowa prowadzona z dużych, polskich miast, jak Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Doświadczona kadra pracowników TSL Nordic zapewnia odbiór ustalonego towaru, jego bezpieczny załadunek do optymalnie dopasowanych pojazdów specjalistycznych oraz przewóz w wyznaczone miejsce na terenie Polski, Unii Europejskiej lub Skandynawii. Nad bezpieczeństwem załadunku i jego stałą kontrolą na każdym etapie transportu czuwa wykwalifikowany spedytor.

Clipboard03

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Profesjonalni spedytorzy reprezentujący firmę TSL Nordic odpowiadają za realizację planów przewozowych klientów, ale też samodzielnie projektują najlepsze rozwiązania logistyczne dla konkretnych przypadków. Dbają o przemyślany dobór pojazdów i przewoźników tak, by każdemu ładunkowi zapewnić najlepsze warunki transportu. Pozwala to dowieźć towar na miejsce w ustalonym terminie i w nienaruszonym stanie oraz zapewnić mu załadunek i rozładunek. Przyjmując zlecenie, firma zobowiązuje się również do załatwienia wszelkich formalności, co stanowi istotę szybkiego i bezproblemowego dostarczenia towarów do określonego punktu. Sprawia to, że klient może w pełni zdać się na obsługę profesjonalistów, jedynie monitorując zlecenie. TSL Nordic dba, aby transport i usługi spedycyjne z Poznania były zgodne z międzynarodowymi zasadami przewozowymi. Pozostając w stałym kontakcie z klientem pracownik obsługujący dany transport na bieżąco informuje o postępach i składa raporty na temat etapów realizacji zadania. Doskonały przepływ informacji jest potwierdzeniem rzetelności firmy i pomaga w terminowym dostarczaniu ładunków do odbiorcy.

 tel. 600 900 860

Spedycja międzynarodowa – Poznań

TSL Nordic zajmuje się spedycją na terenie Polski, ale również Unii Europejskiej. Różnego typu ładunki wozimy też do kilku niezależnych krajów skandynawskich. Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć podmiotów współpracujących z nami, która stale się poszerza. Jeśli szukasz uniwersalnego spedytora w Poznaniu, za pośrednictwem którego rozprowadzisz swoje towary po Polsce i za granicą, terminowo i bez uszczerbku, postaw na TSL Nordic.

Jakie ładunki zlecisz TSL Nordic w Poznaniu i nie tylko?

Niezależnie od lokalizacji naszym spedytorom możesz zlecić przewóz każdego rodzaju ładunków. Zajmujemy się transportem ładunków nawet o bardzo nietypowych wymiarach albo wymaganiach dotyczących warunków tego transportu. Leki, szczepionki, żywność z powodzeniem transportujemy na terenie UE. Ponadto naszemu spedytorowi w Poznaniu możesz zlecić na przykład transport niebezpiecznych materiałów ADR albo ładunków ponadgabarytowych, również tych, wymagających transportu niskopodwoziowego. Wszystkie ładunki dokładnie zabezpieczamy oraz czuwamy nad ich prawidłowym przewozem. Posiadamy liczne grono zadowolonych, stałych klientów i zapraszamy, abyś do niego dołączył!

Sprawnie, terminowo, międzynarodowo

Nasz spedytor w Poznaniu pomoże zorganizować Twój transport w optymalny sposób: aby był jak najszybszy, a przy tym jego cena była konkurencyjna. Wszystkie nasze frachty realizujemy terminowo, a od swojego spedytora w Poznaniu dowiesz się na bieżąco, na jakim etapie jest obecnie realizacja Twojego zamówienia.

Spedycja międzynarodowa Poznań Placeholder
Spedycja międzynarodowa Poznań
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!