Spedycja Polska Czechy

Spedycja jest dziedziną polegającą na organizacji przewozu towaru w dane miejsce. Firma TSL Nordic zajmuje się usługami spedycyjnymi w ramach transportu do wielu europejskich krajów. W tym dziale przygotowaliśmy naszą ofertę spedycji na trasie Polska-Czechy. Niezależnie czy miejscem docelowym do dostarczenia towaru jest Praga, Ostrawa, Brno, czy Pilzno, nasi specjaliści zajmą się powierzonym transportem zarówno od strony formalnej, jak i logistycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowe usługi spedycyjne – Czechy

Jeśli szukasz profesjonalnej spedycji na Czechy, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjne na trasie Polska-Czechy, dzięki którym powierzony nam transport zawsze dotrze we wskazane miejsce odpowiednio zabezpieczony i na czas. Zadbamy nie tylko o stronę logistyczną – dobór najlepszej trasy czy komfort czasowy kierowcy, ale i formalną. Każdy proces związany z transportem na teren Republiki Czeskiej będzie odpowiednio udokumentowany, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się kwestiami prawnymi. Współpraca z nami daje pewność, że transport jest w dobrych rękach, bez zbędnego naruszania firmowego budżetu.

 tel. 600 900 860

Spedycja na Czechy – atrakcyjne ceny

Nasza firma przygotowała ofertę spedycji na Czechy na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Własna flota pojazdów, wieloletnie doświadczenie w branży oraz znajomość najlepszych tras sprawiają, że zajmiemy się Twoim transportem taniej niż konkurencja. Nasi spedytorzy wykazują się pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu mogą dostosować się do wymagań poszczególnych klientów dotyczących m.in. rodzaju transportu i jego zabezpieczenia, wysokości ubezpieczenia na wypadek niepożądanych sytuacji oraz dostosowaniu logistycznej strony każdego transportu tak, aby znalazł się on na miejscu w określonym czasie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!