Spedycja Polska Czechy

Polska i Czechy prowadzą intensywną wymianę handlową, do czego niezbędna jest profesjonalna spedycja towarów. Każdego roku przez granicę przepływają produkty o wartości dziesiątek miliardów euro, a tendencja jest wzrostowa. Tym bardziej warto sięgnąć po sprawdzoną firmę transportową, która bezpiecznie dowiezie ładunek, wykona usługę w przystępnej cenie oraz zagwarantuje dostawę w umówionym terminie. W TSL Nordic jesteśmy w stanie zapewnić wszystkie wspomniane elementy, dodatkowo dbamy o interesy klientów. Do potrzeb biznesowych partnerów podchodzimy bardzo elastycznie, jesteśmy gotowi do jednorazowej współpracy lub realizacji długoterminowych zleceń. Dysponujemy niezbędnym zapleczem sprzętowym. Poza tym posiadamy wykwalifikowaną kadrę spedytorów, którzy będą czuwać, aby spedycja przebiegła sprawnie. Warto pamiętać, że choć Czechy należą do Unii Europejskiej posiadają własne przepisy dotyczące przewozu towarów.

Spedycja Elbląg

Blisko 10 lat na rynku

W niektórych zawodach nawet najlepsze umiejętności oraz najbardziej zaawansowany sprzęt nie zastąpią doświadczenia. Naszym zdaniem branża spedycyjna jest takim przypadkiem. Dzięki praktycznej wiedzy w zakresie procedur panujących w danym kraju oraz branżowych kuluarów zdecydowanie łatwiej poruszać się w świecie transportu towarów. Wspomnianą wiedzę trzeba oczywiście połączyć z odpowiednim zapleczem kadrowo-sprzętowym, ale sam fakt jej posiadania stanowi spory handicap. W TSL Nordic logistyką, w tym spedycją zajmujemy się od blisko 10 lat. W tym czasie dla kilku tysięcy klientów zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy dostaw. Doświadczenie zdobyte podczas każdej wyprawy wykorzystujemy do usprawnienia procedur, na czym zyskują nasi biznesowi partnerzy. Robimy wszystko, aby międzynarodowa spedycja była jak najbardziej opłacalna oraz komfortowa. Jeśli krajem docelowym dostawy są Czechy lub inne kraje Europy, zachęcamy do kontaktu.

Podejmujemy się trudnych zleceń

Dysponujemy sporą flotą pojazdów o zróżnicowanej specyfikacji. W parku maszynowym posiadamy m.in. samochody ciężarowe. Poza tym z łatwością realizujemy transporty, które wymagają lawety. Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z platform oraz naczep. Poszczególne pojazdy różnią się wielkością, aby łatwo było dobrać gabaryty maszyny do rodzaju towaru. Spedycja do Czech z Polski, ale też z Polski do Czech w naszym wykonaniu obejmuje rozmaite towary. Chętnie przewieziemy zarówno klasyczne ładunki, jak i produkty ponadgabarytowe, wymagające odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia. W ramach współpracy transportujemy np. materiały niebezpiecznie, dostarczymy także ładunki z produktami chłodniczymi. To nie wszystko, podejmiemy się dodatkowo przewozów całych pojazdów. Zrobimy wszystko, aby transport spełnił Państwa oczekiwania, czuwając nad jego bezpieczeństwem od miejsca odbioru aż po rozładunek pod docelowym adresem. Wystarczy do nas zadzwonić i się o tym przekonać.

Kontrolujemy stan zlecenia na każdym etapie

Międzynarodowa spedycja do Czech z Polski w naszym wydaniu opiera się na kilku etapach, w których główną rolę odgrywają spedytorzy. Na początku ustalamy rodzaj transportu, termin dostawy oraz cenę za usługę. Następnie do akcji wkraczają spedytorzy. Mają pieczę nad momentem załadunku oraz rozładunku towaru. Ponadto sprawdzają poprawność dokumentacji przewozowej, aby transport mógł być legalnie odebrany przez biznesowego kontrahenta. Zadaniem spedytorów jest dodatkowo czuwanie na ładunkiem podczas jego podróży. Dzięki temu w TSL Nordic jesteśmy w stanie dochować uzgodnionego z klientem harmonogramu. Oferujemy w pełni profesjonalną spedycję z Polski do Czech. Podczas współpracy rzetelnie oraz uczciwe informujemy o wszystkich szczegółach transportu, bo szanujemy wszystkich partnerów. Zapraszamy do współpracy zarówno małe firmy, jak i dużych rynkowych graczy. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Mapa Spedycja międzynarodowa Europa Placeholder
Mapa Spedycja międzynarodowa Europa
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!