Spedycja Polska Finlandia

Od blisko dekady transportujemy towary na terenie całej Europy. Na przestrzeni prawie 10 lat współpracowaliśmy z tysiącami partnerów z Polski oraz zagranicy. Doskonale znana jest nam międzynarodowa spedycja, której miejscem początkowym lub docelowym pozostaje np. Finlandia. Wyróżnia nas rzetelne oraz przejrzyste podejście do kwestii usług transportowych. Stawiamy na pełną transparentność w kontaktach z klientami oraz maksymalny profesjonalizm w trakcie wykonywania zlecenia. Wspomniane założenia bardzo skutecznie wprowadzamy w życie, czego dowodzą opinie dotychczasowych partnerów TSL Nordic. Pozytywne recenzje klientów potwierdzają, że warto nam zaufać w zakresie przewozu różnego typu ładunków. Skutecznie poradzimy sobie ze zleceniami o rozmaitym poziomie trudności, ponieważ posiadamy niezbędne zaplecze techniczne. Poza tym kadrę firmy tworzą doświadczeni specjaliści, w tym wykwalifikowani spedytorzy o sporym doświadczeniu.

Terminowe dostawy towarów

Czasem termin dostawy ma drugorzędne znaczenie, często jednak kilkugodzinne opóźnienie niesie ze sobą negatywne konsekwencje dla stanu towaru lub konkretnej transakcji. Dlatego spedycja na trasie Finlandia-Polska oraz Polska – Finlandia, gdy trzeba niekiedy pokonać tysiące kilometrów, stanowi wyjątkowo dobry przykład dla powiedzenia “czas to pieniądz”. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, rygorystycznie przestrzegając terminu dostaw. Ładunki dostarczamy zgodnie z ustalonym harmonogramem, ponieważ profesjonalnie planujemy pracę oraz potrafimy przewidzieć problemy. Do zleceń zawsze podchodzimy w transparentny sposób. Z jednej strony elastycznie uwzględniamy wymagania klientów, a z drugiej rzetelnie informujemy o możliwych opcjach. W ten sposób partnerzy wiedzą, na co mogą liczyć, aby podjąć decyzję najlepszą dla Państwa biznesu. Spedycja zawsze odbywa się na komfortowych zasadach, gdy krajem docelowym jest Finlandia.

transport za granice

Doświadczona kadra i nowoczesna flota pojazdów

Profesjonalna spedycja spoczywa na dwóch filarach. Pierwszym są doświadczeni pracownicy. Szeregi TSL Nordic składają się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wielokrotnie transportowali nie tylko klasyczne ładunki, ale także niestandardowe towary. Poza tym oferujemy pomoc kompetentnych spedytorów. Czuwają nad transportem od momentu załadunku aż po szczęśliwe zakończenie przewozu. Dzięki znajomości odpowiednich przepisów są w stanie przypilnować, aby spedycja odbywała się w zgodzie z międzynarodowymi przepisami oraz regulacjami prawnymi danego kraju np. Finlandii. Pracownicy TSL Nordic mają do dyspozycji innowacyjne narzędzia w zakresie planowania transportów, a kierowcy korzystają z nowoczesnej floty pojazdów. W parku maszyn posiadamy m.in. samochody ciężarowe, naczepy, lawety i platformy. Dzięki wiedzy oraz umiejętnościom bezpiecznie dostarczymy towar do celu, na każdym etapie monitorując jego stan.

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom

Spedycja z Finlandii do Polski i z Polski w kierunku Finlandii różni się zależnie od rodzaju zlecenia oraz typu towaru. Z tego względu nie narzucamy sztywnych reguł współpracy. Do wymagań klientów podchodzimy elastycznie, co pomaga zoptymalizować koszty transportowe. Dokładamy wszelkich starań, aby ładunek podróżował odpowiednim pojazdem, co w wielu przypadkach pozytywnie wpływa na cenę, a więc zadowolenie obydwu stron transakcji. Mówiąc krótko, oferujemy usługi skrojone na miarę biznesowych partnerów TSL Nordic. Poza tym dbamy o systematyczny rozwój firmy, śledząc branżowe nowości i wdrażając do codziennej działalności najbardziej obiecujące rozwiązania. Naszej wiedzy można zaufać, ponieważ współpracujemy z Politechniką Koszalińską. Współtworzymy kierunek „Logistyka – Ekonomika transportu i spedycja”. Międzynarodowy transport do Finlandii w naszym wykonaniu spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegółowe warunki współpracy.

Spedycja Polska Finlandia Placeholder
Spedycja Polska Finlandia
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!