Spedycja Polska Finlandia

Trasa z Polski do Finlandii to w najlepszym przypadku znacznie ponad tysiąc kilometrów do pokonania. Dzięki najwyższej jakości usługom spedycyjnym jesteśmy w stanie zapewnić na tym odcinku terminowe dostawy oraz zagwarantować bezpieczeństwo transportu. Podejmujemy się przewozu zarówno standardowych produktów, jak i towarów wymagających szczególnych warunków np. ładunków ponadgabarytowych lub niebezpiecznych. Dzięki nam spedycja na trasie Polska-Finlandia będzie prosta jak nigdy wcześniej.

Elastyczne warunki współpracy

Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych partnerów, gdy chodzi o transport międzynarodowy i Finlandia nie stanowi na tej mapie wyjątku. Staramy się, aby spedycja na trasie Finlandia-Polska zawsze odbywała się na dogodnych warunkach. Wiemy, że każde zlecenie ma inny charakter, dlatego bardzo elastycznie podchodzimy do wszystkich wymogów, dostosowując się do nich. Dowodem tego jest chociażby rozbudowana flota pojazdów o różnym przeznaczeniu. Posiadamy nie tylko standardowe naczepy, ale również pojazdy do transportu specjalistycznych maszyn. Różnorodność dotyczy zarówno typów aut, jak i ich gabarytów. W efekcie spedycja i przewóz towarów na trasie Polska-Finlandia przebiega bardzo sprawnie. Warto przekonać się o tym na własnym przykładzie.tel. 600 900 860

Opieka profesjonalnego spedytora

Chociaż Finlandia należy do Unii Europejskiej, jak każdy kraj posiada własne przepisy dotyczące przepływu towarów, dlatego właśnie spedycja w tym kierunku wymaga eksperckiej wiedzy. Posiadają ją nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy służą pomocą na każdym etapie zamówienia. Spedytorzy odpowiadają za m.in. znalezienie przewoźnika na trasie Finlandia-Polska, sporządzenie właściwej dokumentacji czy też dopilnowanie wszelkich formalności. Poza tym są pierwszą linią pomocy w razie niemożliwych wcześniej do przewidzenia ekstremalnych sytuacji. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz znajomości realiów transportowych praktycznie na całym kontynencie sprawnie rozwiązują występujące problemy. W TSL Nordic zawsze stawiamy na najwyższe standardy działania w trakcie współpracy.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!