Spedycja Polska Francja

Międzynarodowa spedycja stanowi jedną z naszych specjalności. Z ponadprzeciętną terminowością dostarczamy towary na trasie Polska-Francja i Francja-Polska. Zawsze dbamy o odpowiednie zabezpieczenie transportów, aby ładunki w odpowiednim stanie dotarły do miejsca docelowego. TSL Nordic tworzą ludzie o znacznym doświadczeniu. Nasi spedytorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby skutecznie radzić sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Dzięki temu spedycja do Francji nie stanowi dla nas najmniejszego problemu, niezależnie od rodzaju zlecenia.

Flota pojazdów gotowa na każde wyzwanie

Potencjał TSL Nordic opiera się na wielu filarach, ale dwa główne tworzą ludzie oraz bogata flota pojazdów. W naszych garażach znajdują się różne typy funkcjonalnych aut. Listę otwierają klasyczne modele ciężarowe i naczepy m.in. niskopodwoziowe, firanki i plandeki, a zamykają maszyny do transportu ładunków ponadgabarytowych. Idealne uzupełnienie stanowią platformy oraz lawety w różnorodnych rozmiarach. Dzięki rozbudowanej flocie możliwa jest spedycja materiałów specjalnych np. niebezpiecznych. Transport towarów, podobnie jak Francja, nie mają przed nami tajemnic, dlatego realizujemy zlecenia z maksymalną skutecznością. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym partnerze w biznesie, warto wybrać TSL Nordic i przekonać się, jak wiele możemy zaoferować.tel. 600 900 870

Łączymy teorię z praktyką

Spedycja z Polski do Francji w prostej linii wiedzie przez kraje Unii Europejskiej oraz strefę Schengen, ale brak wewnętrznych granic nie oznacza, że nie trzeba mierzyć się z formalnościami. Wręcz przeciwnie, przewóz towarów na tej trasie, jak i w kierunku Francja-Polska wymaga sporej wiedzy w zakresie sporządzenia niezbędnej dokumentacji, aby ładunek mógł bez przeszkód zostać dostarczony pod wskazany adres. W przypadku podjęcia współpracy tą kwestią zajmują się spedytorzy. Możemy pochwalić się jeszcze jednym atutem. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dając możliwość negocjacji warunków. Szybko docenisz najwyższe standardy przyjęte w TSL Nordic!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!