Spedycja Polska Francja

Polska i Francja, a dokładnie firmy z obydwu tych krajów, prowadzą ze sobą intensywną wymianę handlową, w czym pomaga profesjonalna spedycja towarów. Bez usług firm takich jak TSL Nordic przewóz ładunków byłby znacznie utrudniony, a w wielu przypadkach – niemożliwy, chociażby ze względu na brak odpowiednich pojazdów. Dostarczymy pod wskazany adres nie tylko standardowe produkty, ale także ponadgabarytowe akcesoria. Zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas podróży, kiedy musi niejednokrotnie pokonać parę tysięcy kilometrów.

Nad ładunkiem będzie czuwał nie tylko doświadczony kierowca, ale także wykwalifikowany spedytor. Do kwestii transportowych podchodzimy rzetelnie. Indywidualnie przyglądamy się każdemu zleceniu, aby spedycja zawsze szczęśliwie dotarła do celu. Francja znajduje się na liście kierunków doskonale nam znanych, ponieważ od prawie 10 lat poruszamy się po trasach w całej Europie. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zleceń dla tysięcy klientów.

Mamy teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności

Przy współpracy z Politechniką Koszalińską współtworzymy kierunek „Logistyka – ekonomika transportu i spedycja”. Posiadaną wiedzę przede wszystkim wykorzystujemy jednak w codziennej pracy, aby profesjonalnie realizować dla Państwa zlecenia transportowe. Potrafimy skutecznie zaplanować przewóz produktów. Czuwamy nad przebiegiem zlecenia od załadunku, przez podróż, aż do momentu dostarczenia pod wskazany adres. Stale poszerzamy kwalifikacje pracowników TSL Nordic, aby byli w stanie przewidzieć możliwe problemy lub sprawnie reagować na nieplanowane przeszkody. Takimi umiejętnościami mogą pochwalić się zarówno nasi spedytorzy, jak i kierowcy. Dzięki nabytym w praktyce zdolnościom są w stanie dotrzymać uzgodnionych terminów dostaw. Międzynarodowa spedycja w takim wydaniu zapewni Państwu maksimum komfortu, jeśli krajem docelowym zlecenia będzie Francja. W ramach umowy zajmujemy się nie tylko samym przewozem, ale także skompletowaniem dokumentów niezbędnych do transportu.

1 2

Dysponujemy ciężarówkami, platformami, naczepami i lawetami

W swojej pracy wspieramy się nowoczesnymi narzędziami, które podnoszą skuteczność działań spedycyjnych. Z jednej strony mowa o innowacyjnym oprogramowaniu oraz systemach ułatwiających planowanie transportów i zarządzanie przewozem. Z drugie zatroszczyliśmy się o odpowiednią flotę pojazdów, gotową przewieźć ładunki różnego typu. Dzięki samochodom ciężarowym, platformom, naczepom oraz lawetom jesteśmy w stanie podjąć się zleceń o rozmaitej skali trudności.

Bez problemu przewieziemy standardowe produkty. Polecamy się również w przypadku przesyłek chłodniczych, ponadgabarytowych, niebezpiecznych – ADR lub jeśli muszą Państwo przetransportować cały pojazd. Dysponujemy parkiem maszynowym złożonym z aut o różnej wielkości, dlatego z łatwością dopasujemy rozmiar samochodu do wielkości ładunku. Zrealizujemy dla Państwa kompleksową usługę międzynarodowej spedycji do Francji z Polski i z Polski do Francji na dogodnych warunkach. Wystarczy się z nami skontaktować, aby poznać pełną ofertę.

Zaufały nam tysiące klientów

Atutem TSL Nordic jest profesjonalizm, ale na przestrzeni 10 lat działalności równie wiele uwagi przykładaliśmy do poziomu obsługi partnerów. Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych firm podejmujemy się zarówno długoterminowej współpracy, jak i jednorazowych zleceń spedycji do Francji. Pozostajemy otwarci na indywidualne sugestie firm, bo wiemy, że każdą sprawę należy traktować indywidualnie. Niezależnie od rodzaju zadania podchodzimy do tematu profesjonalnie. Przedstawiamy możliwe opcje, cenę za transport oraz zakres usług. Dokładnie wiedzą Państwo, czego mogą oczekiwać w ramach współpracy, jeśli chodzi spedycję na trasie Polska-Francja i Francja-Polska. W umowach nie stosujemy ukrytych kosztów, zawsze rzetelnie przedstawiamy dostępne rozwiązania. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są pozytywne recenzje klientów. Zachęcamy, aby zapoznać się szczegółowo z naszą pełną ofertę. Obejmuje ona m.in. logistykę do krajów Unii Europejskiej oraz innych państw w Europie.

Spedycja Polska Francja Placeholder
Spedycja Polska Francja
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!