Spedycja Polska Litwa

Polska oraz Litwa to bezpośredni sąsiedzi, którzy od lat prowadzą intensywny eksport oraz import towarów. Międzynarodowa spedycja wymaga jednak pokonania wielu formalności, jeśli ładunki mają być dostarczone terminowo. Pracownicy TSL Nordic mają niezbędną wiedzę w zakresie potrzebnej dokumentacji. Potrafią również perfekcyjnie odnajdywać najszybsze ścieżki logistyczne w celu przewiezienia produktów. Bez problemu dostarczymy pakunki pod wskazany adres lub odbierzemy zamówienie z konkretnego miejsca. Spedycja na trasie Polska-Litwa i Litwa-Polska to nasza specjalność!

Bierzemy odpowiedzialność za skuteczne wykonanie zlecenia

Od zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm, dlatego, przyjmując zamówienie, bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Nadzorujemy kwestie załadunku oraz transportu, sprawnie interweniując, jeśli wymaga tego sytuacja. Mamy doświadczenie powstałe w wyniku wielu sytuacji, co pomaga nam skutecznie rozwiązywać nawet ekstremalne problemy. Dzięki TSL Nordic towar bezpiecznie dociera z punktu A do B. Skuteczna spedycja do Litwy to zasługa m.in. rozbudowanej floty pojazdów, pozostającej do naszej dyspozycji. Mamy samochody oraz akcesoria dedykowane konkretnym typom pakunków, aby były jak najlepiej chronione i w nienaruszonym stanie dotarły do celu. Szybko przekonasz się, że współpraca z TSL Nordic przynosi same korzyści.tel. 600 900 870

AdobeStock 290919774

Duże doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Litwa stanowi jeden z wielu kierunków, do których transportujemy towary. Międzynarodowa spedycja w naszym wykonaniu obejmuje zarówno teren krajów Unii Europejskiej, jak i państw znajdujących się poza jej granicami. W każdym przypadku mamy do czynienia z innym pakietem formalności do wykonania. Niemniej spedytorzy TSL Nordic posiadają w tym zakresie niezbędną wiedzę. Drobiazgowo sprawdzają poprawność dokumentacji, co przekłada się na terminowość dostaw, które w innym przypadku mogłyby znacznie się opóźnić. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Spedycja na trasie Polska-Litwa oraz Litwa-Polska w naszym wykonaniu cechuje się elastycznym podejściem do potrzeb klienta, aby w 100% zaspokoić nawet rygorystyczne wymagania.

Spedycja Polska Litwa Placeholder
Spedycja Polska Litwa
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!