Spedycja międzynarodowa Łódź

W naszej firmie TSL Nordic możesz zlecić spedycję międzynarodową zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Realizujemy powierzone nam zadania wykorzystując nowoczesne rozwiązania i najbezpieczniejsze środki transportu o wysokiej jakości wyposażeniu.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na oferowanie kompleksowych usług transportowych z pełną optymalizacją kosztów, a także na stworzenie nowych siedzib firmowych, dlatego już dziś możesz skorzystać ze spedycji międzynarodowej w mieście Łódź.

Zaufaj profesjonalistom z TSL Nordic

Nasza firma TSL Nordic cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Oferujemy szeroki zakres usług transportowych, w tym przewóz drobnicy, towarów wielkogabarytowych oraz materiałów o niestandardowych wymiarach. Transport odbywa się za pomocą nowoczesnych samochodów ciężarowych, które są doskonale wyposażone, a dodatkowo niektóre z nich umożliwiają przewóz artykułów chłodniczych oraz całopojazdowych o tonażu 24 ton. Z wielką starannością dbamy o każdy szczegół, dlatego z ogromną precyzją zabezpieczamy przewożony towar, który dociera na miejsce zawsze w nienaruszonym stanie i na czas, bez jakichkolwiek opóźnień. W naszej flocie znajdują się różnego rodzaju naczepy, lawety oraz platformy, a także wysokiej jakości elementy i systemy zabezpieczające.

Pełen zakres usług międzynarodowych

Poza samym transportem oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych, gdyż podpisujemy korzystne umowy, w których zawarte są atrakcyjne warunki współpracy. Ponadto sprawdzamy zawartość transportu podejmujemy się przewozu ładunków, spełniających wszelkie normy i zgodnych z obowiązującymi przepisami. Ponadto kontrolujemy oznaczenia i dokumenty w taki sposób, by załadunek bez problemu przekroczył granicę i nie został zatrzymany przez urząd celny. Zatem jeśli szukasz najpewniejszej spedycji międzynarodowej w Łodzi to już dziś jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!