Transport Polska Austria

TSL Nordic – Profesjonalny transport Polska – Austria

 

Transport międzynarodowy Austria - Polska

 

Pragniemy przedstawić Państwu usługę transportu na trasie Polska – Austria. W naszej ofercie znajduje się przewóz ładunków o wszelkich gabarytach. Do naszej dyspozycji są największe na rynku lawety, które pozwalają na sprawny transport kombajnów, ciągników, maszyn przemysłowych i wielu innych urządzeń mechanicznych. Ponadto, transport Polska – Austria dotyczy również materiałów sypkich oraz substancji chemicznych.

 

W przypadku tych ostatnich, wiele firm jest mocno ograniczonych, ze względu na brak umiejętności dostatecznego zabezpieczenia ładunku. Naszą firmę wyróżnia upoważnienie do przewozu materiałów ADR, co jest dowodem przestrzegania przez „TSL Nordic” najwyższych standardów bezpieczeństwa. Materiały szczególnie niebezpieczne przewozimy na terenie całej Europy Zachodniej, Skandynawii i Polski.

 

Świadczymy kompleksowe usługi, przewożąc towary do Austrii, jak i przywożąc je z powrotem. Transport Austria – Polska powinien szczególnie zainteresować firmy realizujące projekty budowlane w tym niemieckojęzycznym kraju. Wysokie ceny sprzętu, w tym ciężkich maszyn budowlanych, sprawiają, iż zamiast dokonywać zakupu lub wynajmu na miejscu, lepiej skorzystać z transportu narzędzi i pojazdów z Polski do Austrii, a później w kierunku odwrotnym.

 

Transport Polska Austria z firmą „TSL Nordic” to pewność dostarczenia ładunku w nienaruszonym stanie i niespotykanie krótkim czasie. W przypadku transportu międzynarodowego zawsze trzeba się liczyć z nieprzewidzianymi wydarzeniami, jednak wieloletnie doświadczenie pozwala nam radzić sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału – Maciej Ciechanowicz

telefon: +48 513 848 604

adres e-mail: maciej.ciechanowicz@tsl-nordic.com

Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!