Transport Polska Wielka Brytania

TSL Nordic – Profesjonalny transport Polska – Wielka Brytania

Transport międzynarodowy Polska - Czechy

Przewóz towarów do Wielkiej Brytanii? To kolejny obszar działania naszej firmy transportowej. Sprawnie dostarczymy wszelkiego typu artykułu do różnych miejscowości w Wielkiej Brytanii, na przykład do takich jak Leeds, Manchester, Sheffield i innych. Gwarantujemy, że nasi kierowcy staną na wysokości zadania.

 

Co przewozimy?

 

Specjalizujemy się w przewozie towarów do Wielkiej Brytanii oraz z Wielkiej Brytanii. Zawsze koncentrujemy się na tym, by dany ładunek przewożony był w optymalnych warunkach – w przypadku przewozu artykułów spożywczych niezmiernie ważna jest optymalna temperatura w pojeździe, natomiast transport materiałów ADR wymaga przestrzegania szeregu norm dotyczących pakowania czy zabezpieczeń. Podczas transportu do Wielkiej Brytanie ładunków wielkogabarytowych niezmiernie ważne są precyzyjny załadunek i rozładunek oraz odpowiednie zabezpieczenie towaru.

 

Każdą kwestię dotyczącą przewozu ładunków do Wielkiej Brytanii dokładnie planujemy i analizujemy, dzięki temu unikamy opóźnień a transportowane artykuły są w pełni bezpieczne.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału – Maciej Ciechanowicz

telefon: +48 513 848 604

adres e-mail: maciej.ciechanowicz@tsl-nordic.com

Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!