Naczepy niskopodwoziowe

Naczepy niskopodwoziowe, nazywane niekiedy niskopodłogowymi, to specjalny rodzaj przyczep. Wykorzystuje się je do przewozu ciężkich maszyn, pojazdów, sprzętu budowlanego, a także wielu innych towarów określanych jako ciężkie i nieporęczne.

Transport niskopodwoziowy realizowany jest w wielu segmentach rynku, np. przemyśle budowlanym (koparki, podnośniki), energetycznym (turbiny, wieże wiatrowe) czy maszynowym (maszyny produkcyjne). Wykorzystuje się go także w celu bezpiecznego przewozu pojazdów. W TSL Nordic oferujemy profesjonalne usługi transportowe z wykorzystaniem naczep niskopodwoziowych.

Transport wojskowy

Naczepy niskopodwoziowe

Trudno wyobrazić sobie współczesny rynek bez obecności firm działających w branży TSL oraz oferujących szereg usług w zakresie spedycji i przewozów. Profesjonalny transport krajowy i międzynarodowy wymaga korzystania z pojazdów specjalistycznych dostosowanych do ładunków różnego typu. Do przewozu ciężkich towarów ponadgabarytowych i ładunków samonośnych, takich jak pojazdy, wagony, maszyny budowlane, struktury betonowe czy konstrukcje stalowe doskonale sprawdzają się naczepy niskopodwoziowe.

Nasza oferta tworzona jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Dbamy o dobór odpowiedniego sprzętu oraz infrastruktury, zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa podczas transportu czy stosowanie odpowiednich metod zabezpieczenia towarów. Gwarantujemy także elastyczność oferty. Każde zlecenie realizowane w sposób indywidualny i dostosowany do potrzeb klienta.

Transport niskopodwoziowy – nasza oferta

Firma TSL Nordic posiada w swojej flocie sprawne naczepy z dokumentami potwierdzającymi ich dopuszczenie do użytku publicznego. Wysoka jakość wykorzystywanych pojazdów i ich regularne kontrole pozwalają oferować komfortowy i bezpieczny przewóz na trasach o dowolnej długości. Mając wieloletnie doświadczenie w transporcie i logistyce, TSL Nordic pomaga wybrać rodzaj przewozu i proponuje niskopodwoziowe naczepy w sytuacjach, które realnie tego wymagają. W razie takiej potrzeby firma zajmuje się również wszelkimi formalnościami, czyli m.in. uzyskaniem pozwoleń na transport ponadnormatywny czy ekspertyz mostowych. W okolicznościach niewymagających wykorzystania naczep niskopodwoziowych pracownicy pomagają znaleźć odpowiednią alternatywę.

Sprawdź również transport ponadgabarytowy

Naczepy niskopodłogowe – gwarancja bezpiecznego przewozu

Naczepy umożliwiające przewozy niskopodwoziowe to gwarancja nie tylko wygody transportu ładunków ponadgabarytowych, ale również ich bezpiecznej dostawy. Duża ładowność naczep, gwarancja pełnego załadunku oraz systemy mocowań decydują o dostarczeniu towarów na miejsce w ich pierwotnej, nienaruszonej postaci.

Niskopodwoziowe naczepy znajdujące się we flocie firmy TSL Nordic zgodnie ze swoją specyfiką są pozbawione osłon. Za maksymalne bezpieczeństwo transportu odpowiadają wykwalifikowani pracownicy, których zadaniem jest dbałość o właściwe, nieruchome przymocowanie towaru do naczepy.

Skrupulatnie wykonane mocowanie zabezpieczające zapewnia ładunkowi stabilność i chroni przed wypadnięciem oraz przed ruchem w trakcie transportu. Doświadczona kadra firmy TSL Nordic umiejętnie obchodzi się z każdą przesyłką, dobierając rodzaj zabezpieczeń na podstawie jej gabarytów, wagi i rodzaju przewożonego ładunku.

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!