Spedycja Polska Niemcy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, jako firma TSL Nordic, stale poszerzamy liczbę krajów, na terenie których prowadzimy usługę spedycji. Polska-Niemcy to trasa od lat szczególnie często pokonywana przez pojazdy stanowiące naszą flotę. Doskonała znajomość dróg prowadzących do Berlina i innych, niemieckich miast sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować wyjątkowo sprawny, a zarazem bezpieczny transport bez względu na to, jakiego rodzaju ładunek przyjdzie nam dostarczyć do kraju zachodniego sąsiada. Spedycja do Niemiec, którą przeprowadzamy, to więc doskonały sposób na wyeksportowanie towarów cieszących się dużą popularnością po drugiej stronie Odry.

Doskonałe rozeznanie terenu ułatwia nam spedycję z Polski do Niemiec

Spedycja w Niemczech to usługa świadczona przez wiele polskich firm transportowych, lecz to właśnie TSL Nordic należy do jednej z najczęściej wybieranych przez rodzimych Klientów. Ich zaufanie wynika z różnych powodów, lecz w tym miejscu należy wspomnieć, że zachętą do skorzystania z naszych usług jest przede wszystkim świetne rozeznanie terenu, do którego regularnie wysyłamy swoich kierowców. Organizując kolejne trasy, dbamy o to, by zdołali uniknąć wielogodzinnego stania w korkach i innego rodzaju problemów, mogących wpłynąć na opóźnienie momentu dostarczenia ładunku w odpowiednie miejsce. Spedycja z Polski do Niemiec w przypadku TSL Nordic to gwarancja dotarcia towaru każdego z Klientów pod właściwy adres, niezależnie od warunków drogowych, ale też atmosferycznych panujących w danym czasie. Pomocne okazują się wówczas m.in. nowoczesne pojazdy, a także umiejętności ich kierowców, potrafiących poradzić sobie z opanowaniem swoich aut w nawet najbardziej wymagających okolicznościach.tel. 600 900 860

Indywidualna wycena każdego ze zleceń

Zachęcając wszystkich do skorzystania z usług TSL Nordic, należy wspomnieć, że spedycja na trasie Polska-Niemcy (i z powrotem), którą się zajmujemy, obejmuje zarówno pojedyncze zlecenia transportowe, jak i regularne. Do wyceny każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, uzależniając wysokość kosztu usług transportowych od m.in. rodzaju przewożonego ładunku, rodzaju pojazdu koniecznego do wykorzystania w tym celu czy czasu, w jakim ma zostać pokonana obrana trasa. W wyniku tego spedycja do Niemiec stanowi opłacalne dla naszych Klientów rozwiązanie w sytuacji, w której nie chcą lub nie mogą z różnych powodów samodzielnie zajmować się eksportowaniem swoich towarów poza teren Polski.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!