Spedycja Polska Niemcy

Jednym z największych partnerów gospodarczych Polski są Niemcy. Spedycja naturalnie odgrywa więc w całym procesie ogromną rolę. Wartość towarów eksportowych do naszego zachodniego sąsiada każdego roku warta jest miliardy złotych. Mówimy o potężnym rynku, na którym panuje duża konkurencja firm wysyłających swoje ładunki do Niemiec. W takiej sytuacji nie ma miejsca na jakościowe półśrodki, dlatego warto współpracować z przedsiębiorstwami takimi jak TSL Nordic. W codziennej pracy stosujemy najwyższe standardy. Przestrzegamy obustronnych ustaleń, przesyłki dostarczamy terminowo, oferujemy szeroki zakres usług oraz posiadamy odpowiednie zaplecze kadrowo-sprzętowe. Do tego duży nacisk stawiamy na standard obsługi klienta. Elastycznie podchodzimy do potrzeb partnerów. Staramy się uwzględnić wszystkie oczekiwania, w tym wymagania o niestandardowym charakterze. Jednocześnie dbamy o atrakcyjny cennik. Z nami spedycja na trasie Polska- Niemcy i Niemcy-Polska będzie opłacalna.

Przewieziemy towary standardowe oraz ponadgabarytowe

Spedycja z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski obejmuje swoim zakresem różne towary. Sporą jej część stanowią klasyczne produkty o najbardziej popularnych rozmiarach, ale nie brakuje również ładunków ponadgabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu. W TSL Nordic przygotowaliśmy się na rozmaite sytuacje, aby zawsze móc przedstawić klientom usług, jakich potrzebują. Tym sposobem oferujemy np. przewóz materiałów niebezpiecznych – ADR oraz chłodniczych. Warto zlecić nam również przewiezienie całych pojazdów. Bez problemu organizujemy spedycje transportowe do Niemiec dla firm działających w przemyśle m.in. chemicznym, budowlanym, czy też farmaceutycznym. Na rynku działamy od blisko 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy zlecenia od tysięcy klientów. W sumie na terenie całej Europy dostarczyliśmy dziesiątki tysięcy ładunków. Pozytywne opinie partnerów dowodzą, że ze zleconych zadań wywiązaliśmy się zgodnie z ustaleniami, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

transport za granice

Spedycja Polska Niemcy – Sprawdzamy wszystkie etapy transportu

Usługi transportowe na trasie Polska – Niemcy i Niemcy – Polska oferowane przez TSL Nordic mają atrakcyjne ceny. Spedycja w naszym wydaniu wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Doświadczeni spedytorzy każdego dnia drobiazgowo sprawdzają poszczególne etapy zleceń. Nadzorują sytuację w miejscu przyjęcia towaru, mają pieczę nad produktami w trakcie podróży oraz czuwają nad prawidłowym terminowym rozładunkiem. Klientom oferujemy kompleksowe usługi, ponieważ spedycja międzynarodowa Polska – Niemcy nie ma przed nami tajemnic. Na życzenie biznesowych partnerów możemy zająć się odpowiednim zabezpieczeniem oraz oznakowaniem transportu zgodnie z przyjętymi zasadami. Dodatkowo zatroszczymy się o dokumenty przewozowe niezbędne do przekroczenia granicy oraz zdania towaru. Po wszystkim papiery dostarczamy klientom. Chętnie przedstawimy Państwu szczegółowy cennik usług. Zaprezentujemy, ile dokładnie kosztuje spedycja do Niemiec.

czytaj więcej

Spedycja Niemcy Polska – Doświadczeni kierowcy oraz nowoczesna flota

U podstaw działalności TSL Nordic leży uczciwe traktowanie partnerów biznesowych. W ciągu prawie 10 lat funkcjonowania współpracowaliśmy z tysiącami klientów, dla których zrealizowaliśmy wielokrotnie więcej transportów. Udowadniamy, że spedycja międzynarodowa, której celem są Niemcy, może odbywać się na uczciwych oraz przejrzystych zasadach. W umowach nie stosujemy ukrytych gwiazdek, a do potrzeb partnerów podchodzi elastycznie. Uwzględniamy ich potrzeby, jeśli pozwalają na to okoliczności. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej flocie pojazdów prowadzonych przez wykwalifikowanych kierowców. W parkingu maszyn posiadamy: samochody ciężarowe, naczepy, platformy i lawety. Z ich pomocą spedycja na trasie Polska – Niemcy odbywa się szybko oraz sprawnie. Szeroki wachlarz aut ma jeszcze jedną zaletę. Potrafimy skutecznie dopasować model pojazdu do konkretnego produktu, co pozytywnie przekłada się na cenę usługi. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową ofertę, zachęcamy do kontaktu.

Polska-Niemcy, spedycja – dlaczego warto skorzystać?

Spedycja Polska-Niemcy to usługa świadczona przez doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów z bogatą wiedzą na temat zasad oraz reguł panujących na rynku transportowym. Zapewniamy kompleksową obsługę, pozostając w stałym kontakcie zarówno z naszymi spedytorami, jak i klientami, by na bieżąco informować ich o wszelkich postępach.

Z uwagą oraz zaangażowaniem podchodzimy do opracowywania optymalnej trasy przewozu, dbając o bezpieczeństwo ładunku. W wyniku tego transportowany przez nas towar dociera na miejsce w ustalonym ze zleceniodawcą terminie, bez obawy o jego uszkodzenie bądź zniszczenie.

Usługi spedycyjne, Polska-Niemcy – najwyższe standardy obsługi

Podjęcie z nami współpracy wiąże się z wieloma korzyściami, wśród których możemy wymienić nie tylko wsparcie ze strony doświadczonych ekspertów, ale także sprawne zrealizowanie usługi spedycyjnej oraz bezpieczeństwo transakcji. Dokładamy wszelkich starań, by klient był w pełni zadowolony ze współpracy – również pod względem korzystnych warunków finansowych.

Jako profesjonaliści gwarantujemy dopilnowanie wszelkich formalności, aby zleceniodawca mógł odciążyć się z nadmiaru obowiązków, a także skupić na swojej głównej działalności. W razie pojawienia się dodatkowych pyta zachęcamy do kontaktu, abyśmy mieli szansę udzielić na nie odpowiedzi i rozwiać kluczowe wątpliwości dotyczące naszej działalności.

Spedycja Polska Niemcy Placeholder
Spedycja Polska Niemcy
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!