Spedycja Polska Szwecja

Firma TSL Nordic od lat specjalizuje się w organizowaniu przewozu różnego rodzaju towarów – działalności określanej jako spedycja. Polska-Szwecja to natomiast tylko jedna z wielu europejskich tras, które praktycznie każdego dnia pokonują nasi kierowcy. To w głównej mierze od nich zależy, czy dany ładunek dotrze pod właściwy adres, dlatego zatrudniamy wyłącznie osoby doświadczone, posiadające odpowiednie umiejętności. W pracy wspomaga ich jednak liczna grupa innych specjalistów, dzięki których pracy TSL Nordic funkcjonuje niczym sprawnie naoliwiona maszyna, dając każdemu z naszych Klientów pewność, że spedycja do Szwecji lub innego kraju przebiegnie bez zbędnych komplikacji.  

Jakiego rodzaju towary najczęściej przewozimy w ramach spedycji do Szwecji?

Według statystyk maszyny i urządzenia mechaniczne oraz elektryczne, a także części do nich, pojazdy, samoloty czy inne środki transportu, podobnie jak metale nieszlachetne i powstające z nich wyroby należą do towarów najczęściej transportowanych z Polski na drugą stronę Bałtyku. Spedycja do Szwecji w naszym wykonaniu obejmuje jednak przewóz znacznie większej ilości artykułów, wymagających nierzadko zachowania jeszcze większych środków ostrożności niż zazwyczaj, a przy tym wykorzystania odpowiedniego pojazdu czy dotarcia do celu w ściśle określonym czasie. W TSL Nordic lubimy jednak stawiać czoła kolejnym, coraz trudniejszym wyzwaniom, a ciągły wzrost Klientów i zaufanie, którym nas darzą, stanowią najlepszy dowód na to, że zdecydowanie wiemy, na czym polega profesjonalna spedycja. Szwecja, a dokładnie określone tam trasy, nie kryją przed nami żadnych tajemnic, w związku z czym nasi kierowcy, wspomagani przez resztę zespołu, docierają do odbiorców ładunków zawsze na czas i w odpowiedni punkt na mapie Królestwa z północnej części Europy.tel. 600 900 870

Szybko i bezpiecznie docieramy do nawet najbardziej odległych miejsc w Szwecji

Spedycja na trasie Polska-Szwecja, którą zajmujemy się w TSL Nordic, cieszy się dużym zainteresowaniem m.in. ze względu na wyjątkowo rozbudowaną flotę pojazdów wykorzystywanych przez nas w celach transportowych. Niezależnie więc od tego, jakiego rodzaju towar mamy za zadanie dostarczyć do tego skandynawskiego kraju, przez całą trasę pozostaje on idealnie zabezpieczony. W zapewnieniu mu optymalnych warunków pomagają nam również różnego typu naczepy, a wśród nich m.in. chłodnie, izotermy, silosy oraz wiele innych, bez których trudno wyobrazić sobie w obecnych czasach planowanie i praktykowanie spedycji do Szwecji.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!