Spedycja Polska Szwecja

Jesteśmy polską firmą, która od 2014 roku przewiozła kilkadziesiąt tysięcy przesyłek. Państwem docelowym dla wielu z nich była Szwecja, dlatego spedycja międzynarodowa do tego kraju jest dla nas standardowym zadaniem. Skutecznie dostarczymy samochodem do Skandynawii towary o rozmaitych gabarytach, poczynając od klasycznych produktów, a na niestandardowych akcesoriach i maszynach kończąc. Usługę zrealizujemy w umówionym czasie, przestrzegając terminów. Jesteśmy w stanie to zagwarantować ponieważ posiadamy wykwalifikowany personel oraz nowoczesną flotę pojazdów. Wybierając TSL Nordic, stawiają Państwo na własny komfort oraz wygodę. Od momentu przyjęcia zlecenia w maksymalnym stopniu zatroszczymy się o transport, nadzorując podróż towarów na każdym etapie. Z jednej strony przyjrzymy się załadunkowi, a z drugiej będziemy czuwać nad bezpieczną dostawą produktów. Spedycja na trasie Szwecja-Polska i Polska-Szwecja to jedna z naszych specjalności.

transpot poza granice

Jakie rodzaju towary transportujemy?

Posiadamy blisko 10-letnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie. W tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów, rzetelnie wywiązując się ze zlecanych transportów. W swojej ofercie posiadamy szeroką paletę usług. Dotyczy ona np. przewozu ładunków ponadgabarytowych. Poza tym posiadamy wiedzę oraz techniczne możliwości w zakresie transportu materiałów niebezpiecznych ADR oraz produktów chłodniczych. Jesteśmy w stanie podjąć się przewozów całopojazdowych o sporej skali trudności. Ładunek dotrze do celu w nienaruszonym stanie, gotowy do natychmiastowego umieszczenia w magazynach lub użytkowania. Do każdego zlecenia przygotowujemy się indywidualnie. Nie stosujemy sztywno utartych schematów, aby elastycznie dopasować się do konkretnych wymagań klientów. Tak rozumiana spedycja międzynarodowa do i ze Szwecji przyniesie Państwu wiele korzyści. Naszym atutem jest również atrakcyjna cena za usługi.

Spedycja międzynarodowa Szwecja Polska – Rozbudowana flota pojazdów

Od początku istnienia firmy TSL Nordic rozumieliśmy jak priorytetowe znaczenie dla skutecznej spedycji ma rozbudowana flota pojazdów. Chodzi o ich zróżnicowanie zarówno pod kątem typów, jak i gabarytów. Mało ekonomiczne, a przy okazji ekologiczne byłoby przecież przewożenie małych ładunków przy pomocy np. samochodów wypełnionych towarem tylko w połowie. Z tego względu systematycznie sięgamy po nowe maszyny o innowacyjne specyfikacji. Obecnie posiadamy np. pojazdy ciężarowe oraz naczepy niskopodwoziowe. Wykorzystają je Państwo do chociażby dostarczenia wielkogabarytowych urządzeń. Poza tym w garażu gotowe do pracy czekają lawety i platformy w wielu rozmiarach. Warto nam zaufać, ponieważ od dawna zajmujemy się nie tylko spedycją do Szwecji. Usługi świadczymy także na terenie innych krajów Unii Europejskiej oraz innych krajów Europy. Jeśli chcą Państwo ze szczegółami poznać ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Spedycja Polska  Szwecja – Unikamy problemów dzięki dużemu doświadczeniu

Szwecja jako kraj Unii Europejskiej należy do strefy Schengen, ale spedycja do tego skandynawskiego państwa i tak wiąże się z koniecznością posiadania odpowiednich dokumentów przewozowych. Muszą okazać je w razie potrzeby kierowcy, ale w TSL Nordic o poprawność dokumentacji troszczy się wiele osób. Nad bezpiecznym i prawidłowym przebiegiem transportu czuwają m.in. doświadczeni spedytorzy. Posiadają wiedzę o przepisach panujących w poszczególnych krajach, przez jakie przyjdzie podróżować towarowi. Dzięki temu ryzyko komplikacji na trasie zostaje zredukowane do absolutnego minimum. Poza tym za sprawą odpowiednich umiejętności spedytorzy potrafią skutecznie zareagować na inne, trudne do przewidzenia komplikacje. W efekcie spedycja ze Szwecji do Polski, ale też z Polski do Szwecji odbywa się zgodnie z wyznaczonym harmonogramem, aby dostawa dotarła na czas do miejsca docelowego. Najlepszym potwierdzeniem naszych słów, są pozytywne recenzje klientów TSL Nordic.

Spedycja Polska Szwecja Placeholder
Spedycja Polska Szwecja
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!