Spedycja Polska Włochy

Dość żmudny i wymagający – taki jest proces planowania oraz dokonywania transportu różnego rodzaju towarów, znany powszechnie jako spedycja. Polska-Włochy to z kolei bardzo niewdzięczna trasa, chociażby ze względu na znaczną odległość dzielącą oba te kraje. Dla nas jednak nie ma znaczenia liczba kilometrów, które musimy przebyć z ładunkiem Klienta, ponieważ do swoich obowiązków podchodzimy z zachowaniem najwyższych standardów pod każdym względem. Dzięki temu Partnerzy firmy TSL Nordic nie muszą martwić się o los cennych dla siebie artykułów, ponieważ na pewno dotrą w odpowiednie miejsce, w zaplanowanym terminie.

Specjalizujemy się w spedycji krajowej i międzynarodowej

TSL Nordic swoją ofertę kieruje w stronę osób oraz firm zainteresowanych przewozem towarów nie tylko na terenie naszego kraju, ale też spedycją międzynarodową. Włochy-Polska (i na odwrót) to trasa doskonale znana naszym kierowcom, ponieważ wielu z nich regularnie ją pokonuje, docierając zarówno do największych miast Italii, jak i jej mniejszych miejscowości. Doświadczeni kierowcy, których zatrudniamy w TSL Nordic, gwarantują pomyślny przebieg spedycji na trasie Polska-Włochy oraz Włochy-Polska, co sprawia, że Klienci naszej firmy mogą spać spokojnie nawet w przypadku zlecenia przetransportowania wyjątkowo cennych towarów. Każdy z nich zostanie również należycie zabezpieczony przed rozpoczęciem jazdy, a odpowiednio dobrana naczepa zapewni odpowiednią ilość miejsca i warunki niezbędne do tego, aby ładunek dotarł w nienagannym stanie do adresata.tel. 600 900 870

Wysoka skuteczność spedycji do Włoch niezależnie od okoliczności

Spedycja z Włoch do Polski i z powrotem, którą się zajmujemy, pozwala Klientom TSL Nordic zapomnieć o konieczności samodzielnego transportowania artykułów, co wiąże się przede wszystkim z zaoszczędzeniem dużej ilości czasu, ale też pieniędzy oraz nerwów. Współpraca z nami stanowi idealne rozwiązanie w przypadku konieczności dotarcia do nawet najdalszych punktów na mapie Europy, a zatem właśnie m.in. krajów położonych daleko na południe od Polski. Dysponując odpowiednimi pojazdami, wyspecjalizowaną kadrą oraz wiedzą na temat zagranicznych dróg, sprawiamy, że TSL Nordic jest dla wielu osób i firm pierwszym wyborem w przypadku przeprowadzenia spedycji. Włochy oraz inne,  europejskie kraje nie kryją przed nami żadnych tajemnic, jeśli chodzi o sposób dotarcia do nich, dlatego polecamy skorzystanie z usług naszej firmy.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!