Spedycja Polska Włochy

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej firmy logistyczno-transportowej, TSL Nordic będzie najlepszym wyborem. Oferujemy usługi przewozowe do krajów w całej Europie. Szybko oraz sprawnie dostarczymy towar w uzgodnionym terminie na trasie PolskaWłochy. Spedycja nie ma przed nami tajemnic, ponieważ na rynku istniejemy od prawie 10 lat. W tym czasie skutecznie podejmowaliśmy się zarówno prostych zleceń, jak i skomplikowanych zadań transportu produktów ponadgabarytowych. Rzetelnie wywiązaliśmy się z tysięcy usług, czego dowodzą pozytywne opinie partnerów TSL Nordic. Chętnie podejmiemy się nie tylko systematycznej współpracy, ale także jednorazowych zleceń, jeśli miejscem docelowym będą Włochy. Międzynarodowa spedycja w w naszym wydaniu zapewni Państwo duży komfort i pozwoli skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Dysponujemy odpowiednią kadrą, doświadczonych pracowników oraz nowoczesnymi pojazdami o różnej specyfikacji.

Jak wygląda współpraca z TSL Nordic?

Jeśli interesuje Państwa spedycja do Włoch, wystarczy się z nami skontaktować. W kilku krokach omówimy szczegóły zlecenia i wykonamy usługę zgodnie ze wskazaniami. Podczas pierwszego kontaktu zbieramy informacje o ładunku, aby optymalnie dostosować rodzaj pojazdu. Następnie przedstawiamy możliwe opcje transportu, czas dostawy i uzgadniamy cenę za usługę. Na tym etapie kończy się Państwa rola, a nadzór nad sprawą przejmują spedytorzy oraz kierowcy TSL Nordic.

Kontrolują towar od chwili załadunku po jego dostarczenie. W międzyczasie sprawdzą, czy transport posiada niezbędne dokumenty. Należy pamiętać, że choć Włochy należą do Unii Europejskiej, spedycja musi spełnić konkretne przepisy. Dzięki współpracy z nami ładunek bezpiecznie oraz zgodnie z założonym harmonogramem pojawi się we wskazanym miejscu, a koszt usługi będzie przystępny dla firmowego budżetu. Do potrzeb klientów podchodzimy elastycznie.

Spedycja Elbląg

Czym transportujemy ładunki? Co możemy przewieźć?

Międzynarodowa spedycja na trasie Włochy – Polska wymaga pokonania tysięcy kilometrów. W takim przypadku liczy się nie tylko organizacja zlecenia, ale również odpowiednia flota pojazdów. Chodzi o takie dobranie maszyn, aby maksymalnie wypełnić dostępne miejsce, co podniesie rentowność transportu. W TSL Nordic robimy to bardzo skutecznie, ponieważ dysponujemy szeroką flotą pojazdów. Klienci mają do dyspozycji: samochody ciężarowe, lawety, naczepy i platformy.

Dzięki nowoczesnym maszynom realizujemy spedycję międzynarodową z Włoch towarów o różnych rozmiarach. Przewozimy zarówno standardowe produkty, jak i ponadgabarytowe ładunki. Skutecznie dostarczymy np.: materiały niebezpieczne – ADR lub chłodnicze. Poza tym transportujemy cale pojazdy, do czego potrzebne są znaczna wiedza oraz umiejętności. Można nam zaufać, gdyż w TSL Nordic zrealizowaliśmy już dziesiątki tysięcy zleceń o różnym poziomie trudności.

Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami

Logistyka to branża, która dynamicznie się rozwija. Nowe technologie, produkty wymagające specjalnych warunków transportu, zmienność przepisów – to kilka z wielu czynników, z jakimi przychodzi nam na co dzień pracować. Dlatego dokładnie śledzimy nowinki, aby spedycja z Włoch do Polski odbyła się przy minimalnej liczbie utrudnień. Ma to jeszcze jedną zaletę, jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne usługi, co w prostej linii przełoży się na Państwa komfort i zadowolenie.

Spedycja międzynarodowa z Polski do Włoch stanowi część naszej oferty. Zachęcamy, aby przyjrzeć się również pozostałym usługom. W ramach współpracy podejmiemy się kompleksowej obsługi logistycznej, aby zoptymalizować procesy w Państwa firmie. Dotrzemy z ładunkami nawet w trudno dostępne miejsca. Od lat pokonujemy trasy państw na terenie całej Europy. W tym czasie współpracowaliśmy z tysiącami przedsiębiorstw. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Spedycja Polska Włochy Placeholder
Spedycja Polska Włochy
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!