Transport beczek

Nasza firma TSL Nordic od lat specjalizuje się w przewozie różnego rodzaju materiałów i produktów, również w transporcie beczek. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalne, a nasz wykwalifikowany personel i zawodowi kierowcy doskonale wypełniają powierzone im zadania, dbając o bezpieczeństwo każdej transakcji. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty, a w szczególności z transportu beczek, którego większość firm spedycyjnych nie jest w stanie się podjąć ze względu na problematykę tego rodzaju zleceń.

 

Twoje wyzwanie – nasze rozwiązania

W naszej firmie TSL Nordic stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają nam się zmierzyć z wszelkimi trudnościami występującymi podczas transportu tych przedmiotów. Zwykle ten rodzaj przewozu charakteryzuje się dużym ciężarem, często różnym rozmiarem załadunku oraz wieloma wariantami pojemników. Z tego względu transport beczek jest szczególnym wyzwaniem logistycznym, którego jednak podejmujemy się z wielką chęcią. Jesteśmy w pełni przygotowani, gdyż zapewniamy bardzo dużą ładowność, niskie krawędzie ładunkowe i doskonałej zwrotności samochody ciężarowe, które wraz z kierowcami dbają o bezpieczny i ekonomiczny transport beczek.

Transport beczek wymaga profesjonalnego podejścia i doświadczenia

Często transport beczek odbywa się zarówno drogami krajowymi, autostradami, jak i ulicami lokalnymi. Drogi dojazdowe do kontrahentów bywają wąskie i kręte, a to stanowi duże wyzwanie dla kierowców samochodów ciężarowych. Dodatkowo przewóz beczek wymaga zachowania odpowiedniej równowagi i doskonałego zabezpieczenia materiałów przed przewróceniem się, dlatego nasze samochody ciężarowe wyposażone są wysokiej jakości elementy stabilizujące położenie i minimalizujące ryzyko poślizgnięcia się beczek w trakcie gwałtownego hamowania lub ruszania. Biorąc pod uwagę wszelkie trudności podczas transportu beczek, tego rodzaju zlecenia powinno powierzać się tylko i wyłącznie profesjonalistom. TSL Nordic jest tego doskonałym przykładem, dlatego już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z atrakcyjnej wyceny i wysokiej jakości świadczonych usług.

transport beczek

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!