Transport maszyn CNC

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy transport maszyn CNC przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Dzięki nam Twój ładunek zostanie dostarczony do miejsca docelowego terminowo w nienaruszonym stanie, a nad procesem przewozu czuwać będą nasi spedytorzy i logistycy!

Transport maszyn CNC za pomocą specjalistycznych pojazdów

Działamy w branży logistycznej nie od dziś. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, którym możesz zaufać. Powierzając nam ładunek, decydujesz się na zamówienie niezawodnego przewozu, który z pewnością Cię zadowoli. Dostawy maszyn CNC to dla nas nic trudnego, posiadamy bowiem kompleksową flotę pojazdów. Jesteśmy w stanie realizować transport przeróżnych typów ładunków, a nasi kierowcy to prawdziwi zawodowcy!

Firma logistyczna TSL Nordic łączy przeróżne segmenty rynku oraz poszczególne ogniwa łańcucha dostaw. Obsługujemy przewozy maszyn CNC od producenta do hurtownika, dystrybutora, czy klienta finalnego. Każdego dnia udowadniamy, że w branży transportu nie ma rzeczy niemożliwych. Oferujemy usługi na terenie kraju oraz poza granicami Polski. Dostawy krajowe i międzynarodowe są nadzorowane przez sztab spedytorów, którzy na bieżąco informują kierowców o sytuacji na drodze.

Przewóz ładunków niestandardowych i specjalistycznych

Klientom proponujemy przewóz maszyn CNC różnymi środkami transportu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni pojazd, a także udzielimy kilku porad. Po przesłaniu wszystkich szczegółów na temat zlecenia będziemy mogli wykonać indywidualną wycenę. Zawsze ustalamy zakres działań z klientem, a nad transportowanym ładunkiem czuwa sprawne oko ekspertów z dziedziny logistyki i spedycji.

Jesteśmy niezwykle elastyczni, a aktualną flotę firmy TSL Nordic tworzą naczepy, platformy, czy lawety. Realizujemy przewozy drobnicowe, ciężarowe, całopojazdowe, czy ponadgabarytowe. Nie obca jest nam spedycja międzynarodowa, a towary wysyłamy do wielu krajów Unii Europejskiej, w tym Skandynawii. Zlecając dostawę maszyn CNC specjalistom TSL Nordic, korzystasz z usług prawdziwych fachowców, którzy nigdy Cię nie zawiodą. Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji na nasz temat, gorąco zachęcamy do kontaktu. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania potencjalnych kontrahentów.

cnc
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!