Transport maszyn leśnych

Korzystając z usług firmy logistycznej TSL Nordic, zamówisz transport maszyn drogowych różnego rodzaju. Od lat realizujemy zamówienia krajowe i międzynarodowe przy pomocy profesjonalnych pojazdów. Obsługujemy także zlecenia na przewóz ładunków o specyficznych gabarytach. Udowadniamy, że w branży transportowej nie ma rzeczy niemożliwych. Poznaj naszą ofertę nieco bliżej!

Przewóz maszyn drogowych w kraju i za granicę

Oferujemy dostawę maszyn drogowych prosto na miejsce prac, do dystrybutorów, hurtowni, czy sklepów. Działamy profesjonalnie, a nad przewozem ładunków czuwają wykwalifikowani specjaliści z branży logistyki i spedycji. Transport krajowy oraz międzynarodowy realizowany jest w oparciu o przygotowaną trasę dostosowaną do charakterystyki danego ładunku oraz pojazdu. Nasi spedytorzy wiedzą, jak zadbać o ładunek klienta, aby towar mógł dotrzeć do miejsca docelowego na czas.

Domeną firmy TSL Nordic jest przewóz drogowy: ciężarowy, drobnicowy, ponadgabarytowy i całopojazdowy. Podejmujemy się dostawy maszyn drogowych o niestandardowych rozmiarach, a także nieco mniejszych urządzeń. Jesteśmy w stanie przyjąć i bezbłędnie wykonać praktycznie każde zlecenie. W dziedzinie transportu, logistyki i spedycji działamy od lat.

Ponadgabarytowy i ciężarowy transport maszyn drogowych

Przewóz maszyn drogowych może być realizowany przy pomocy przeróżnych pojazdów. Do dostarczenia małych urządzeń, na przykład zagęszczarek, sprawdzi się transport ciężarowy. Wiemy jednak, że w przypadku budowy i remontu dróg przydatne są nieco większe maszyny, wymagające specjalnej opieki. Dzięki TSL Nordic możesz zamówić ponadgabarytowy przewóz ładunków. W naszej flocie znajdują się między innymi naczepy, platformy oraz lawety – z pewnością poradzimy sobie z każdym ładunkiem.

Zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę po przesłaniu nam wszystkich informacji na temat danego zamówienia. Dodatkowo oferujemy wygodną umowę dopasowaną do potrzeb kontrahenta. Nie ważne, co dokładnie chcesz przewieźć i gdzie. Zajmiemy się każdym etapem pracy: od zaplanowania trasy, po dostarczenie ładunku do miejsca docelowego. Nie musisz się o nic martwić. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół tworzony jest przez najlepszych spedytorów i logistyków. Skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że przygotowana oferta Cię zainteresuje.

lesne
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!